Як видалити пошуковик Webalta

Сучасних користувачів часто цікавить, як видалити Webalta. Ця пошукова система являє собою неприємну програмку, яку багато людей вважають справжнім вірусом. Він вразив уже мільйони комп’ютерів.

Webalta хоч і є пошукачем, але в більшості своїй дратує користувачів

Хоча винуватцем даного зараження є безпосередньо сам власник пристрою, коли він встановлює який-небудь софт. Дана програма за допомогою різних хитрощів і вивертів впроваджується одночасно з ПО, яке, за все швидше, було завантажено з ненадійного інтернет-джерела.

Незалежно від способу появи на комп’ютері цього огидного пошукача, кожній людині доведеться від нього якось позбуватися. Вирішити дану проблему допоможе саме ця стаття.

Також для поліпшення роботи браузера ви може видалити спливаючі вікна і стерти історію переглядів.

Ліквідація тулбару Webalta

Перш за все, потрібно позбутися від тулбару цю негарну пошукача. Весь процес виконується так само, як і при видаленні якої-небудь іншої програми.

Тому більшість користувачів легко з ним впораються. Процес здійснюється наступним чином:

 • Натискається «Пуск».
 • Вибирається «Панель управління».
 • Здійснюється клік по посиланню «Видалення програми».
 • У переліку відшукується рядок з «Webalta Toolbar», яка виділяється.
 • Натискається кнопочка «Видалити».

Після вищевикладених операцій необхідно здійснити перезавантаження ПК. Потім доведеться знову відкрити останній віконце, так як обов’язково потрібно переконатися, що в списку немає нічого схожого на неприємну пошукову систему. Якщо ж що-небудь присутній в переліку, то це також ліквідується.

Примітка! При деінсталяції пошукача обов’язково потрібно поставити чекбокс поруч з рядком «Прибрати тулбари з браузерів». Це дозволить вірусної програмою зникнути з пристрою в повному обсязі.

Крім того, рекомендується використовувати додаткові утиліти, що дозволяють надійно ліквідувати з ПК нехороший софт. Це може бути Revo Uninstaller. Дане ПО непогано себе зарекомендувало.

очищення реєстру

Безпосередньо сама програма вже відсутня на PC. Однак від неї в системі залишилося багато хвостів. Через них часто виникають незручності при роботі. Звичайно, виконати дану процедуру можна за допомогою допоміжної утиліти, наприклад, CCleaner.

Якщо ж хтось не хоче використовувати даний варіант, тоді доведеться здійснити операцію вручну. При цьому ідеальним варіантом вважається використання 2 згаданих методів.

Щоб очистити реєстр вручну, потрібно:

 • Натискаються одночасно клавіші Win і R. Це дозволить відкрити віконце під назвою «Виконати».
 • Набирається команда regedit. Для цього у вікні є спеціальне поле.
 • Натискається клавіша ENTER безпосередньо на клавіатурі.
 • Відкривається вкладка «Правка» у вікні реєстру.
 • У меню вибирається рядок «Знайти».

У реєстрі наберіть ім’я програми Webalta

 • У новому віконці пошуку набирається назва нехорошого пошукача.
 • Проводиться клік по кнопочки, що дозволяє здійснити пошук.

Після виконаних дій проводиться ліквідація всього, що буде знайдено. Даний процес здійснюється за допомогою клацканья правою кнопкою мишки по рядку зі знайденою записом. Після чого вибирається «Видалити». На наступному етапі потрібно оновити результат пошуку.

Видаліть рядок до обраної програми

Для цього на клавіатурі натискається F3. Далі, весь процес видалення повторюється. Процедура здійснюється до тих пір, поки не будуть знищені всі файли.

Як видно, існує кілька варіантів очищення реєстру. Кожен з них дозволяє позбавитися від хвостів, які залишаються після вірусного додатки. Відрізняються такі методи часом їх виконання. Тому кожен користувач вибере для себе найбільш підходящий варіант.

Ссылка на основную публикацию