Як видалити повідомлення в вк – Техніка та інтернет

Думаю, багатьом буде цікаво дізнатися, як видалити повідомлення в вк. Буквально вчора (14.12.2017), в одному з офіційних паблік Вконтакте про нововведення в соціальній мережі, я прочитав, що доступна функція видалення відправленого повідомлення. Смс після видалення зникає не тільки з вашого діалогу, але і з діалогу співрозмовника.

У сьогоднішньому випуску я вважав за потрібне розкрити дану тему, вказати на недоліки, недоробки. Також хотілося б зробити загальний висновок.

Ну, що ж, давайте почнемо!

Як видалити окреме повідомлення вконтакте

 1. Увійдіть до свого облікового запису vk.com,
 2. Відкрийте вкладку Повідомлення в лівій панелі меню,
 3. Виберіть діалог, в якому будете видаляти повідомлення,
 4. Відкрили! Тепер знайдіть своє смс, яке необхідно видалити і клацніть по ньому один раз,
 5. Отже, ви виділили повідомлення, натисніть на значок кошика,
 6. При появі вікна для підтвердження здійсненого дії, відзначте галочкою пункт Видалити для всіх, якщо таке вікно взагалі з’являється,
 7. Після чого, зробіть клік по кнопці Видалити. Усе!

Зараз трохи корисної інформації!

Таке типове видалення було доступно завжди. Але раніше ви не видаляли смс з діалогу вашого співрозмовника, а тільки з діалогу зі свого боку. Так як нововведення ще не допрацьовано, то справність даної функції залишає бажати кращого.

Схожі статті:

 • Як видалити коментар в ВК
 • Як редагувати коментар в Контакте
 • Як прибрати чужі лайки Вконтакте
 • Як змінити номер в ВК
 • Як змінити ім’я і прізвище в вк

За повідомленнями з офіційного паблік Вконтакте з нововведень, нова функція з видалення повідомлень доступна в повній версії на сайті m.vk.com.

Спостереження! Перед тим, як написати цю статтю, я, зрозуміло, провів аналіз працездатності new фішки. Але перевірка не принесла бажаного результату.

Як все відбувалося?

На сайті m.vk.com я спробував видалити повідомлення, воно віддалилося, але у одного повідомлення залишилося. Відповідно, щось не працює. Можливо, це моє упущення. Але, так чи інакше, на версії домену вк з буквою m не з’являлося вікна, де можна було відзначити Видалити для всіх. А на офіційному сайті vk.com дане повідомлення з’являється, однак, повідомлення також жевріє у співрозмовника.

Я сильно сподіваюся на те, що все буде доопрацьовано і ми зможемо активно користуватися даними способом видалення повідомлення в контакті.

Так, і, до речі, в вище запропонованому випадку віддалялося повідомлення, написане вами. Що стосується видалення смс, оправлені вам співрозмовником, то тут інструкція та ж. Тільки не буде з’являтися вікна підтвердження, а значить не буде пункту Видалити для всіх. Як результат, повідомлення цього ви забираєте з вашого боку. У інших користувачів все відображатися без змін.

Спори з приводу нової функції

У коментарях під новим записом я виявив багато суперечок на цю тему. Виникає питання: а чи варто було?

Втім, як і при всіх інших нововведення, частина користувачів обов’язково буде незадоволена. Так завжди і буває.

А що ж їх обурювало?

Вся суть в тому, що у одного із співрозмовників з’являється можливість управляти всіма своїми повідомленнями, навіть з боку іншого користувача. У вас є листування, а тут бац і все повідомлення одного зникають. Чи не добре, подумали багато!

Є пару способів уникнути незрозумілих ситуацій.

Найбанальніша і трудомісткий це створення скріншотів і запис відео з екрану монітора. А найпростіший пересилання повідомлень, наприклад, в особистий діалог (якщо хто не знав, то пишу: є діалог з самим собою, в який можна скидати записи, повідомлення). Переслані повідомлення не піддаються знищенню.

Також можна зберігати важливі повідомлення в контакті в закладки дуже зручно. Але не факт, що після видалення вони будуть видні, швидше за все не будуть. Тому даний спосіб під сумнівом.

Як пересилати повідомлення самому собі?

Це дуже легко, насправді. Зайдіть в діалог з користувачем, клікніть один раз за повідомленням, потім натисніть на кнопку, що з’явилася Вперед. Після чого виберіть діалог, в який відправляється пересилається повідомлення. Діалог відкриється вам треба буде натиснути Надіслати.

Як видалити всі повідомлення в вк з одним співрозмовником

Видалити всі повідомлення одного діалогу вконтакте це значить просто перестати дивитися на свою переписку з користувачем.

Ви видаляєте діалог тільки для себе, у іншого учасника діалогу листування не зникає. Всю цю банальщину пишу про всяк випадок, щоб кожен розумів.

Отже, як видалити діалог?

Знайдіть діалог у вкладці Повідомлення наведіть курсор миші і натисніть на хрестик в правому верхньому куті бесіди на двох. Після чого підтвердіть свої дії, у вікні натисніть Видалити.

Можете також прочитати випуск, як видалити бесіду в вк. Це вже трохи інше, але, все одно, важливо знати.

Як видалити всі повідомлення в вк

Існують способи видалити всі діалоги Вконтакте разом. Це я не вітаю і розробники вк зі мною солідарні! Тому-то і немає стандартної функції видалення всіх діалогів разом.

Але, якщо раптом стало сильно треба видалити всі геть, то читайте далі.

Розширення VkOpt 3.x для швидкого видалення всіх діалогів

Скачайте розширення VkOpt і ви зможете скористатися функцією масового видалення.

Описувати детально не стану, так як інформації по темі в мережі достатньо.

підсумки

Тепер ви знаєте, як видалити повідомлення в вк не тільки особисто у себе, а й у співрозмовника. Вконтакте постійно прогресує і це нововведення я порахував відмінним передноворічним сюрпризом.

Ссылка на основную публикацию