Як видалити програму в windows 10 якщо її немає у видаленні програм

Всім привіт дорогі користувачі інтернету! Я Олексій – творець даного сайту.

Сьогодні мова піде про те як видалити програму в windows 10 якщо її немає у видаленні програм! Що це означає? Це означає, що стандартними методами windows видалити програму не вийде. Все через те, що її неможливо знайти в списку менеджера видалення програм. Напевно завсе час використання системи windows ви побували ось в такому вікні.

Увага! Спочатку я надам найшвидший спосіб вирішення проблеми для того, щоб Ви не втомлювати читанням. Можете переходити до даного пункту.

Видалення через «Програми та засоби»

Нижче ви можете спостерігати один із способів в слайдах. Прокрутіть його. Ви зможете не читаючи текст зрозуміти, як вирішити свою проблему. Це моє нещодавно нововведення на блозі. Довго ж я над ним сопів …

Якщо вищевказаний спосіб вам не допоміг і ПО не видаляється, то давайте розберемося з усім цим по іншому. Дотримуйтесь порад нижче:

  1. Дізнайтеся назву утиліти, яку ви хочете видалити;
  2. Зайдіть в «Мій комп’ютер» і в меню пошуку (у верхньому правому куті вікна) введіть назву видаляється програмного забезпечення;
  3. Через деякий час windows відшукає папку, в якій встановлена ​​сама програма. Правда папок може бути кілька. Потрібно знайти необхідну;
  4. Після того як ви потрапили в необхідну папку знайдіть файл uninstall.exe або unins000.exe – це файли видалення програми. Кількома на знайдений файл 2 рази ЛКМ.
  5. Запускається утиліта схожа на програму встановлення. Тільки це не установник, а деинсталлятор. Просто погоджуємося з тим, що нам повідомляють. Після завершення – програма буде видалена.

Якщо ви автоматично випали з папки, в якій знаходилося встановлене ПЗ – значить деинсталлятор видалив і саму папку. І ви тепер на деррікторію вище.

Якщо ж ви залишилися в папці і плюс до всього файли видаляється програми пропали – то програма пішла, але папка в якій вона перебувала залишилася. Радимо її вам видалити, щоб не заважала зайвий раз.

Для видалення порожній папки вийдіть на деррікторію вище. Потім натисніть Del. Папка переміститься в корзину.

Після видалення утиліти можливо залишаться непотрібні дані в реєстрі windows. Для того, щоб їх вичистити з реєстру, раджу скачати і скористатися спеціальною програмою Ccleaner

Видалення стандартними засобами windows 10

Для цього відкрийте меню-пуск. Введіть там слово «Параметри». Далі клікніть на шукане.

Далі знаходимо пункт «Додатки» і заходимо туди.

Після цього знаходимо необхідне і видаляємо натискаючи на відповідну кнопку.

Після чого запуститься дєїнсталлятор. Погоджуємося з тим, що нам пропонують. Кількома на «Ок» або «Так» все залежить від самого дєїнсталлятора. Після чого можемо спостерігати за прогресом видалення програми. Зазвичай всі програми видаляються швидко.

Тепер давайте вдамося до нестандартних способів видалення програми. Це будуть сторонні додатки, утиліти. Хочу сказати, що вони всього лише беруть список встановлених з системи. Далі шукають їх програми видалення. Іншими словами деінстолятори. Це відомі нам uninstall.exe або unins000.exe. Після запускають їх.

Звичайно є ще купа функцій. Такі як очищення реестраа. Тобто не доведеться після стандартного видалення йти шукати програму очиски реєстру. Все зібрано в одному місці. Щоб покінчити з усім тут і зараз. От і все. Особливої ​​переваги в цих програмах я не бачу і чесно кажучи – не користуюся ними. Хіба що іноді заходжу в Ccleaner і чищу систему час від часу.

А взагалі, то ось:

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Видалення програми з допомогою Ccleaner

Тут вам доведеться завантажити дану програму. Про неї я до речі якось вже писав. Можете прочитати цей твір. Посилання нижче. У статті знайдете і посилання на скачування.

Все тут: Завантажити Ccleaner

Після установки – запустіть програму. Ви опинитеся тут:

Перейдіть в пукт «Сервіс» далі «Видалення програм».

Після чого можете маніпулювати програмним забезпеченням. Видаляти, відновлювати, перейменовувати. На скріншоті вище показано необхідне вікно.

C допомогою Ashampoo Uninstaller 8

Завантажити Ashampoo Uninstaller 8

Запускаємо клікаючи по ярлику програми. З’являється вікно, в якому потрібно клікнути ось сюди:

У цьому вікні додаток перейде в інший пункт нам необхідний. У ньому просто вибираємо яку з програм Ви хочете видалити.

От і все! Готово! Далі просто слідуючи тому, що радить утиліта.

C допомогою Revo Uninstaller Pro

Завантажити Revo Uninstaller Pro

Знову ж – завантажуємо і запускаємо програму. Бачимо вікно, в якому нам потрібно знову вибрати удаляемую програму. І клікнути на кнопку «Видалити». Скріншот нижче:

Далі нас запитують, мовляв чи згодні ми. Погоджуємося. Як на скріншоті нижче.

Після запуститься процес деінсталяції. Залишається лише почекати трохи, поки утиліта працює.

Ось власне і все. Швидко і просто. Спасибі, що дочитали до кінця. Всім до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию