Як видалити програму з комп’ютера?

Сьогодні ми розповімо, як правильно видалити програму з комп’ютера з очищенням залишкових файлів і записів реєстру. Керівництво підійде як для досвідчених користувачів, так і новачків. Представлені способи і розглянуті програми для видалення програм гранично прості.
Revo Uninstaller
завантажити

Не варто засмічувати операційну систему, тим самим погіршувати її працездатність – своєчасно деінсталюйте весь непотрібний софт! Але чи знаєте ви як правильно видалити програму з комп’ютера? Адже деякі з них при установці і подальшій роботі пускають свої коріння глибоко в нетрі ОС! Чи не ускладнюйте собі завдання – встановіть одну з пропонованих нами утиліт, щоб видаляти програми одним кліком миші, швидко і якісно без необхідності залазити в реєстр Windows, вручну вичищати залишкові папки і файли з Program Files і інших дерікторію операційної системи. 

Швидкий спосіб видалення непотрібних програм з комп’ютера і ноутбука

переваги застосування

Утиліта IObit Uninstaller – проста у використанні і безкоштовна програма для швидкого і якісного видалення навіть самого впертого софта. Нова версія дозволяє не тільки проводити швидкісну деінсталяцію за допомогою ярлика на робочому столі і значка в системному треї. Утиліта підтримує пакетне видалення програм Windows 7 – 10, містить “Режим полювання” – чистильник непотрібних файлів, який спрацьовує, якщо програма видаляється вручну. Також, для зручності використання розробники передбачили автоматичну фільтрацію за такими головними критеріями: недавно встановлені, великі за розміром і рідко використовуються.

Швидка деінсталяція

Щоб повністю видалити програму з комп’ютера необхідно виконати наступні прості кроки: в розпочатому головному вікні поставити галочку навпроти софта, який хочете видалити і натиснути на клавішу «Деінсталювати». Після підтвердження і завершення процесу вбрання програмне забезпечення буде остаточно знесено з ПК. Також надається можливість видалення кожної програми окремо.

Видалення зайвих плагінів в браузері

Шкідливі і рекламні плагіни необхідно видаляти, адже це підвищує безпеку конфіденційної інформації. Чістіьщік браузерів допоможе виконати примусове видалення швидко і просто! Якщо на вашому ПК встановлено декілька браузерів, то для зручності можна скористатися вбудованим фільтром і вивести перелік по кожному окремо. Врахуйте: перед запуском процесу деінсталяції необхідно завершити роботу інтернет оглядача! Якщо ви використовуєте Хром, то також необхідно завершити процес Chrome.exe в (всі процеси або повністю закрити браузер через значок біля годинника). 

Додаткова можливість – оновлення ПЗ

За допомогою нової функції «Модуль оновлення» ви зможете постійно актуалізувати саме важливо ПО на своєму комп’ютері. Це значно скорочує час, адже більш немає необхідності встановлювати додатковий софт або куди більш гірше – займатися ручним оновленням. Варто відзначити, що всі нові модифікації надаються безпосередньо з сайтів розробників, тому ви можете бути впевнені на 100% в його якості! Все, що від вас буде потрібно – натиснути на клавішу «Оновити».

Рево – перевірений засіб, що дозволяє видалити будь-яку програму

переваги рішення

Програма Revo Uninstaller – потужне і просте в управлінні засіб для: деінсталяції зайвого софта, безповоротного видалення файлів, папок і тимчасових файлів, отчистки історії відвіданих сайтів і досконалих завантажень, управління автозапуском, приховування проведення робіт за ПК і т.д. Особливо варто відзначити «Режим мисливця». Після його активації можна виконати будь-яку необхідну операцію одним клацанням миші. Одним слово – програма потрібна! за 

Деінсталятор

При запуску на екрані з’явиться робоча область меню. Вам буде виведений повний перелік всього встановленого ПЗ. Вибираємо потрібну програму в списку встановлених і натискаємо кнопку «Видалити». Перед остаточним знесенням ПО Revo Uninstaller автоматично створює точку відновлення системи, для можливості здійснення відкату, якщо щось піде не так. Особливо варто відзначити додаткову вбудовану функцію «Сканування», запуск якої допоможе почистити сліди записи в реєстрі і на жорсткому диску. 

Режим «Мисливець»

Деінсталятор програм Revo Uninstaller виділяється серед конкурентів особливою функцією. Після активації режиму одним клацанням на робочому столі з’явиться приціл. Наведіть його на об’єкт, в виведеному контекстному меню виберіть пункт зі списку і програма сама зробить все інше. Все досить просто і дуже зручно, чи не так?

Деінсталяція засобами ОС

Переваги і недоліки методу

Зайвий софт можна видалити звичайним способом – через «Панель управління» – «Установка і видалення програм”. Але відразу варто зазначити, що зробити повне видалення непотрібних програм з ПК стандартними засобами Windows не вийде, адже під час роботи утиліти пускають свої коріння глибоко в систему. Однак, розглянемо приклад, як видалити програму на комп’ютері з ОС Windows 7.

видалення

Для початку необхідно зайти в модуль “Програми та засоби». Для цього проробляємо наступний шлях: кнопка «Пуск» – «Панель управління» – «Програми та засоби». На екрані буде виведений весь список всіх встановлених додатків. Виберіть потрібне і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Далі процедура стандартна.

Видалити програму, яка вам більше не потрібна легко – головне знати: як це зробити краще! Однозначно рекомендуємо застосовувати для проведення даної операції спеціальний софт. Який саме, вирішувати тільки вам! У будь-якому випадку ви зможете «повністю» видалити будь-який встановлений додаток і його компоненти. Перераховані вище утиліти допоможуть тримати під контролем всю операційну систему, систематично оптимізувати її, усувати помилки і не тільки.

Ссылка на основную публикацию