Як видалити рінгтони з Айфона 5s і Айфона 7 без комп’ютера

Музика, встановлена ​​як дзвінок на смартфон, може набриднути в будь-який час. Але якщо власникам пристроїв на Android поміняти мелодію дзвінка досить просто, то тим, хто віддає перевагу продукції від Apple, потрібно докласти певних зусиль для того, щоб видалити рінгтони з Iphone і встановити нові.

Стів, що не так з iPhone?

Припустимо, потрібно змінити звук дзвінка, але доступу до комп’ютера в даний момент немає. Або користувач вирішив видалити стару колекцію в зв’язку з нестачею пам’яті або просто захотів оновити свою медіатеку новинками музичної індустрії. Так, як видалити рінгтони з Айфона 5s?

Для видалення рингтон з Айфона 5S, 6 або більш пізніх версій логічно було б перейти в настройки смартфона, перегорнути вниз і знайти зображення гучномовця в яскраво-рожевому квадраті з написом «Звуки», перейти в «Ringtone» і провести прості маніпуляції. Але не тут-то було: видалити рінгтони з Айфона 7 таким способом не вийде. Справа в тому, що яблучні смартфони не підтримують операцію Джейлбрейк, яка дозволила б користувачам «проникнути» в файлову систему. Тому видалити рінгтони з Айфона 7 плюс не вийде.

Можливо, в більш пізніх девайсах дана можливість реалізована, і для вирішення проблеми потрібно лише підкоп грошей на новий яблокофон? Але немає: видалення рингтонів з айфонів 8 і 10 версії неможливо. Залишається тільки запастися терпінням і слідувати механізму дій.

Стерти непотрібну музику

Для видалення скачали рингтонів в iPhone будуть потрібні наступні «комплектуючі»:

 • USB-кабель, що йде в комплекті,
 • власне, iPhone 6 або інша модель, з якого було вирішено видалити куплені рінгтони,
 • ноутбук або комп’ютер з операційною системою від Mac або Windows,
 • оновлене до останньої версії додаток iTunes,
 • будь-який з файлових менеджерів: iFunBox, iTools або DiskAid.

І як за допомогою даних інструментів видалити завантажений рінгтон з Айфона?

Користувачі старих девайсів з джейлбрейк, «зламали» девайс за часів 7-9 iOS і не оновлюють його, можуть скористатися файловим менеджером iFile, який є в комплектації з Cydia. Ціна питання близько 4-5 USD. При бажанні можна пошукати і безкоштовну версію iFile.

Щоб видалити скачані рінгтони в iPhone через iFile, доведеться:

 1. Встановити програму на телефон, запустити.
 2. Зайти в папку, розташовану за наступним шляхом: / var / mobile / Media / iTunes_Control / Ringtones /.
 3. Вибрати непотрібні рінгтони, які необхідно видалити з айфона. На жаль, пошук по найменуванню треку не підійде, так як система автоматично перейменовує аудіофайли.
 4. Творці iFile передбачили можливість оперативного прослуховування аудіофайлів: за допомогою даної функції можна на слух знайти трек. Для початку відтворення необхідно торкнутися розширення файлу ( «m4r») і вибрати функцію «Аудіопрогравач»: з’явиться звук.
 5. Коли старі рінгтони знайдені, видалити їх з iPhone вже не складе труднощів. Для цього – свайпнуть вліво по треку і натиснути на «Delete».

Зверніть увагу! Програма iFile стирає музику без підтвердження. Тому важливо бути дуже акуратним, щоб випадково не видалити потрібну мелодію.

Мабуть, це єдиний спосіб видалення рингтонів з Айфона без комп’ютера. Якщо на телефоні встановлена ​​iOS11 або планується в майбутньому оновлювати смартфон, то дана функція, швидше за все, буде недоступна.

Тепер розглянемо, як видалити рінгтони з Айфона через Айтюнс. При цьому варто звернути увагу на те, що через iTunes можна видаляти тільки файли, які перенесені на Ваш пристрій цього додатка. Якщо музика була скачав через даунлоадер по типу iTools або iFunBox, то медіакомбайн врятувати від докучливих мелодій не зможе.

Якщо файли були завантажені через iTunes, для видалення закаченних рингтонів з Айфона потрібно:

 1. Підключитися до ноутбука за допомогою USD-кабелю, або через Wi-Fi.
 2. запустити файловий менеджер iTunes, через пошук меню «Пристрої» знайти Iphone, з якого вирішено видалити рінгтони.
 3. Перейти на вкладку «Огляд». Зайти в «Параметри» і відзначити галкою «Синхронізувати відмічені». Якщо не зробити цю позначку, то з пристрою будуть стерті всі звукові дані. Крім того, відзначити «Обробляти музику вручну».
 4. Далі необхідно перейти у вкладку «Звуки». Якщо медіатека порожня, то дана вкладка буде відсутній. У разі настройки в iTunes синхронізації з Apple всіх доступних аудіофайлів навпроти графи «Синхронізація» буде встановлено параметр «Всі звуки».
 5. Якщо необхідно видалити всі куплені рінгтони з iPhone 7, завантажені за допомогою Айтюнс, то позначку біля «Синхронізувати звуки» слід прибрати і клікнути по «Застосувати».
 6. Після того як синхронізація завершиться, вся завантажена за допомогою даного файлового менеджера музика буде стерта. При цьому в меню «Звуки» дані збережуться.
 7. Якщо є необхідність ліквідувати тільки 1 пісню або пару-трійку, але не всі відразу, натиснути на «Синхронізувати звуки» і знайти пункт «Вибрані». Після даної дії користувачеві буде доступний список всіх музичних даних медіатеки.
 8. Для видалення частини медіатеки потрібно зняти позначку у вигляді галочки з тих файлів, які вирішили стерти і клікнути на «Застосувати».
 9. Після закінчення процесу синхронізації невідмічені пісні будуть стерті, проте в базі даних iTunes вони збережуться.

Через інші файлові менеджери

Є ще один спосіб видалити рингтон з iPhone без iTunes, який підійде як для девайсів, зламаних за допомогою Jailbreak, так і для «чистих» смартфонів. Але в останньому випадку функції будуть урізані.

Найпопулярнішими серед користувачів є такі файлові менеджери:

 • iFunBox,
 • iTools,
 • DiskAid.

Зверніть увагу! Програми мають корисними інструментами: завантаження і видалення будь-яких медіафайлів, в тому числі відео, музики та документів без синхронізації з Айтюнс.

так, за допомогою iTools можна стерти:

 • аудіофайли, вбудовані в iOS як стандартні,
 • викачані через офіційну медіатеку,
 • завантажені за допомогою програми.

Ці програми підходять для видалення скачав рингтон з Айфона в 4 випадках:

 • скачав через Айтюнс,
 • стертий з iTunes, але числиться в пам’яті девайса,
 • неактивний Айтюнс,
 • встановлений в якості мелодії виклику, але не відображається в офіційній менеджері.

Розглянемо на прикладі файлового менеджера iFunBox, як видалити куплені рінгтони з iPhone:

 1. Встановити однойменне додаток на ноутбук або комп’ютер з операційною системою Windows або Mac OS.
 2. Підключитися до ПК за допомогою USD-шнура, відкрити менеджер.
 3. Відшукати Raw File System (розташований у правій частині меню).
 4. Перейти в iTunes_Control → Ringtones, знайти аудіофайл.
 5. Клікнути по файлу правою кнопкою, після чого натиснути на «Delete».
 6. Перевірити отримані результати. Зайти в налаштування зі смартфона, перейти в «Звуки» → «Рінгтон».

Якщо користувач правильно провів операцію ліквідації файлів з пам’яті пристрою, то в списку пісень залишаться тільки імена стандартних аудіофайлів.

Зверніть увагу! Прати звуки, встановлені за замовчуванням, не рекомендується в зв’язку з тим, що їх назви в «рінгтон» на телефоні все одно залишаться: буде стертий лише фізичний аудіофайл.

І для того щоб зробити дану дію, потрібно завантажувати Джейлбрейк, що не рекомендується робити користувачам, які погано розбираються в прошивці iPhone. Адже існує ймовірність збоїв в системі після установки «зломщика», які можуть спричинити за собою фатальні помилки системи.

Що робити користувачам iTunes 12.7?

Після випуску даної версії програми розробники Apple вирішили видалити розділ «Рингтони», який дозволяв проводити маніпуляції з аудіофайлами.

Сам виробник рекомендує скористатися одним з 3 методів, що дозволяють видалити куплений рингтон з Айфона:

 • Установка iTunes з відповідним розділом.
 • Скидання до заводських налаштувань. Тоді з телефону стираються всі дані без винятку.
 • відновлення в

Для видалення куплених рингтонів з iPhone потрібно в першу чергу зрозуміти, яким способом була скачав мелодія:

 • за допомогою iTunes,
 • через файловий менеджер,
 • через додаток GarageBand.

Якщо пісня була встановлена ​​через GarageBand, то для видалення старих рингтонів з Айфона потрібно:

 1. Відкриття програми GB.
 2. Зайти в «Недавні». Вибрати один з проектів.
 3. З’явиться меню, в якому необхідно натиснути на стрілку, спрямовану вправо.
 4. Натиснути на «Поділитися», далі – «Рінгтон».
 5. Ввійти у «Все рінгтони».
 6. Клікнути на «Правити».
 7. Вибрати «-» або свайпнуть вліво. Тапнуть на «Delete».
 8. Музика буде стерта.
Ссылка на основную публикацию