Як видалити собачок з групи ВКонтакте

Інформація про те, як видалити собачок з групи у ВКонтакте, часто невідома власникам паблік. Багато створюють власні спільноти та намагаються їх просунути різними способами. Існує велика кількість різних сайтів по накрутці передплатників. До виконання подібних маніпуляцій відноситься, скажімо, розкрутка групи у ВКонтакте. Але вона повинна бути якісною і чесної, а не швидкої і неефективною.

Як виникають «собачки»

У подібних сервісах по накрутці передплатників у ВКонтакте часто додаються заблоковані користувачі. Адміністрація соціальної мережі ретельно спостерігає і посилено бореться з накруткою учасників, назавжди блокуючи спільноти або ж повністю видаляючи їх з пошуку соціальної мережі. Цим і пояснюється, що «собачки» сильно впливають на просування груп: чим більше ботів, тим нижче розташування в ТОП.

Перші позиції в пошуковій системі ВКонтакте займають спільноти з реальними, живими і тематичними учасниками.

Заблоковані користувачі – це заморожені назавжди або на певну кількість часу акаунти ВКонтакте. Причинами їх блокування є масовий вступ до групи і поширення спаму в соціальній мережі, а також підозра на те, що та чи інша сторінка ВКонтакте є ботом. Але не треба плутати фейки з ботами. Фейк – це профіль вигаданого персонажа, але за якою стоїть реальна людина і використовує його для особистих цілей. Бот – це сторінка, створена програмою, для автоматичного виконання чорної роботи.

Методи видалення «собачок»

Для початку, щоб не нашкодити репутації групи, повністю відмовтеся від накрутки передплатників через неперевірені і дешеві сервіси. Адже там кожен четвертий буде «собачкою». Звідси і береться маса заблокованих користувачів, які завдають шкоди суспільству.

Рекомендується вивчити всі нюанси правильної і якісної накрутки, а також користуватися перевіреними і хорошими сервісами. Тільки так можна уникнути наслідків.

До основних способів видалення заблокованих акаунтів з групи у ВКонтакте відносяться:

  1. Метод «Довгий» характеризується видаленням «собачок» вручну. Підходить власникам спільнот, з невеликою кількістю передплатників.
  1. Метод «Автоматизований ВК» рекомендується тим, у кого в паблік понад 10 тисяч учасників. Для такого очищення клікніть по кнопці «Статистика сторінки / спільноти». Потім перегорніть сторінку і знайдіть внизу цифру підозрілих акаунтів. Там же розміщено пропозицію про очищення спільноти від заблокованих профілів. Однак, варто врахувати одну дуже важливу деталь – соціальна мережа вважає не тільки «собачок» підозрілими, але і реальні профілі. Тому, скориставшись цією послугою, є ризик втратити частину живих учасників групи.
  1. Метод «Прохання про допомогу» полягає в тому, щоб звернутися із запитом до технічну підтримку ВКонтакте. Тут дуже важливо застосувати хитрість і трохи спритності. Напишіть, що хтось побоявся конкуренції і накрутив учасників, які перетворилися в собачок, і хочете видалити їх, щоб не ризикувати групою. Подібні прохання розглядаються протягом 2-3 тижнів. Скористатися цим варіантом можна строго 1 раз!
  2. Метод «Програма» полягає в скачуванні додатки, в якому передбачена послуга «видалити заблокованих користувачів», наприклад,. Цей спосіб дуже швидкий, так як швидкість видалення становитиме приблизно 500 «собачок» в годину.
  3. Метод «Сторонні сервіси» полягає у використанні сайтів, які допомагають позбутися від усіх заморожених акаунтів за лічені хвилини. Подібних сервісів в інтернеті дуже багато, тому знайти їх легко. Власники спільнот рекомендують використання сайту.

Тепер залишається тільки правильно оформити замовлення на видалення собак з групи ВКонтакте:

  • Перш за все, якою б сервіс ні використовували, зареєструйтесь;
  • Перейдіть в розділ «Замовити для ВКонтакте» і виберіть послугу «Видалення собачок»;
  • Вставте посилання на групу і чекайте результату.

Щоб в подальшому можна було максимально убезпечити співтовариство від виникнення «собачок», настійно рекомендується використовувати платний дозволений піар, за допомогою взаємного репоста або ж за допомогою покупки на певну кількість часу дозволу на розміщення одного будь-якого посту на стіні вже зарекомендував себе спільноти, який займає лідируючі позиції в ТОП-пошуку.

Ссылка на основную публикацию