Як видалити сторінку в Foxit Reader і деінсталювати програму

Фокс рідер – популярна програма для перегляду PDF документів, що є аналогом Abby Fine Reader і Adobe Acrobat Reader. Більшості користувачів необхідно навчитися ефективній роботі в цьому додатку, наприклад, дізнатися, чи можна видалити сторінку в Foxit Reader або фрагмент тексту, а якщо так, то як?

функціонал програми

Обраний софт дозволяє користувачеві проводити наступні дії:

 • створювати файли pdf, в т. ч. з пакету Office,
 • сканувати доки у відповідному форматі,
 • вставляти зображення, відео та інші мультимедійні дані,
 • ділитися коментарями через функцію ConnectedPDF,
 • перетворювати їх в PDF,
 • переглядати захищені файли connectedPDF,
 • налаштовувати цифровий підпис, мітки часу, захищати файли цифровим паролем,
 • керувати закладками – створювати їх, витягувати і редагувати,
 • керувати вкладеннями,
 • конвертувати текстові дані в зображення і навпаки,
 • додавати доступні штампи,
 • змінювати метадані і властивості доків,
 • виробляти упорядкування листів.

Рідер підтримує 10 мов, в т. Ч. Російська.

Що стосується Foxit Phantom, то через цю програму можна видаляти сторінки. Воно в принципі містить широкий перелік доступних операцій над документами PDF:

 • об’єднання файлів,
 • створення і перегляд портфоліо,
 • експорт документа в текст або зображення,
 • експорт виділеної області через буфер обміну в усі доступні текстові редактори,
 • створення захищених файлів за допомогою RMS-редагування,
 • робота з вкладками, коментарями,
 • доступного режиму, такі як інструменти «лупа», «читання вголос», «збільшення», «режим розплавлення»,
 • редагування тексту: автоформатирование, редагування веб-посилань, вирізання, зміна і копіювання закладок, мультимедіа, контурні об’єкти, зв’язування і об’єднання тексту, зміна нумерації сторінок, виправлення помилок, вставка листів з сканера, зміна розміру сторінки і розташування активних елементів і т. д .

Таким чином, функціонал Foxit Phantom є більшим: у ньому є всі базові інструменти для роботи з текстовою інформацією.

Робота в програмі

Деякі користувачі переконані, що в Foxit Reader можна видалити текст. Однак це не так: програмні засоби не дозволяють виконати дану дію. Зараз користувачів може збентежити панель інструментів, розташована в лівому верхньому кутку відкритого діалогового вікна під меню «Вкладка», в якому містяться такі команди, як «Виділити текст», «Копіювати», «Вставити» і т. Д.

Дані інструменти дійсно дозволяють скопіювати виділений діапазон текстових даних з метою подальшого перенесення в будь-який текстовий редактор, наприклад, в Word. Однак виробляти зазначені дії в самому рідері вийде.

Користувачеві доступні наступні функції:

 1. Копіювання тексту в буфер обміну – для цього буде потрібно виділити потрібний діапазон методом «прямокутника», після чого затиснути поєднання клавіш Ctrl + C. При бажанні можна виділити всю книгу, натиснувши на комбінацію Ctrl + Shift + End, потім вибрати опцію «Копіювати».
 2. Далі потрібно скористатися текстовим редактором (підійде вбудований «Блокнот») і вставити в зазначений документ фрагмент з буфера, клікнувши по порожньому місці у відкритому вікні «Блокнота» і затиснувши поєднання клавіш Ctrl + V.
 3. Якщо використовується Word, то користувач отримає широкі можливості редагування – зможе вставити рамку, зробити нумерований або маркований список, прикрасити текст картинками, додати графіки і таблиці.
 4. Після проведених маніпуляцій в Word можна зберегти оновлений файл у форматі PDF, перейшовши в меню «Файл», розташоване в лівому верхньому кутку редактора, після чого вибрати п’ятий пункт бокового меню «Зберегти як …», вказати директорію для збереження, ім’я дока і відповідний формат «.pdf».
 5. На жаль, по-іншому видалити сторінку або текст формату .pdf в Foxit Reader не вийде.

Варто відразу зазначити, що в FR не можна проводити такі маніпуляції з документами формату PDF, як:

 • видалення сторінок,
 • редагування текстових даних,
 • зміна нумерації.

Сама приставка «reader» говорить за себе: видалити сторінку в Foxit просто так не вийде. Тому доведеться скористатися сторонньої утилітою для роботи з текстовими документами, наприклад, LibreOffice. В даному додатку інтуїтивний інтерфейс, який дозволить навіть починаючому користувачеві без праці провести маніпуляції над файлом формату PDF.

Так, щоб в LibreOffice видалити сторінку замість Фокс Рідера, необхідно:

 1. У верхній панелі інструментів знайти опцію «Правка».
 2. У списку, що розкрився відобразиться команда «Лист» підтвердити наміри, клікнувши по клавіші «Delete».

Зверніть увагу! Провести видалення сторінки PDF Foxit при активації функції «Запис», розташованої в меню «Правка» на вкладці «Зміни», не можна. Тому потрібно перевірити контекстне меню листа перед деінсталяції.

У LibreOffice можна також, на відміну від Foxit Reader, видаляти порожні аркуші формату PDF. Тут можливо 2 варіанти дій:

 • при наявності сторінок, які виглядають як порожні,
 • при додаванні сторінок самою програмою в режимі книги.

Якщо сторінки присутні в доці, то буде потрібно:

 1. Перейти в пункт «Вид» і зайти в розділ «Недруковані символи».
 2. Вручну почистити непотрібні символи.

Відключити функцію двостороннього друку, яка призводить до появи порожніх листків в режимі книги, можна в такий спосіб:

 1. Перейти в «Файл» і вибрати опцію «Друк».
 2. На вкладці «LibreOffice Writer» в підрозділі «Pages» прибрати позначку з функції «Друкувати автоматично вставлені …».
 3. Можна також змінити налаштування за замовчуванням, зайшовши у вкладку «Сервіс» верхній панелі інструментів, перейти в «Параметри» «LibreOffice Writer» «Друк».
 4. У пункті меню «Інше» прибрати позначку з непотрібною опції.

Можна в якості альтернативи Foxit Reader використовувати платний софт Fhantom того ж розробника і видалити лист в ній у такий спосіб:

 1. Зайти у вкладку «Головна», розташовану праворуч від меню «Файл».
 2. Вибрати опцію «Редагувати текст» дані об’єднуються в абзаци, які можна редагувати відразу, в тому числі і очистити.
 3. Опція «Редагувати об’єкт / Текст» дозволяє провести маніпуляції з конкретним словом.
 4. Якщо клікнути по елементу «Редагувати об’єкт / зображення», то користувачеві стане доступна функція редагування картинок у відкритому файлі. Картинку можна міняти, клікнувши по ній два рази лівою клавішею миші.
 5. Якщо потрібно швидко очистити документ від непотрібних відомостей, то стане в нагоді команда «Редагувати об’єкт / все», яка дозволить виділити як текстові дані, так і зображення в єдиний блок.

деінсталяція

Видалити програму Foxit Reader можна як вбудованими інструментами Windows, так і через сторонню утиліту. Розглянемо обидва варіанти дій.

Для деінсталяції софта через штатні засоби Windows 10 потрібно:

 1. Вбити в рядку пошуку (значок лупи в лівому нижньому кутку екрану) ключову фразу «Установка і видалення програм». Потрапити в вікно інсталятора можна також через меню «Пуск» клікнути по зображенню шестерінки, розташованому над кнопкою виключення комп’ютера, і вибрати меню «Додатки», розташоване під розділом «Система» в лівій частині екрана.
 2. У лівому бічному меню в розділі «Додатки» зайти у вкладку «Програми та можливості» (зазвичай цей підрозділ відкривається автоматично).
 3. У розділі «Програми та можливості» в пошуковому рядку «Шукати в цьому місці» вбити назву деінсталліруемого програмного рішення.
 4. На дисплеї відобразиться шуканий елемент – клікнути по ньому правою клавішею миші і натиснути «Delete».
 5. Відкриється «Майстер установки» користувачеві залишиться лише слідувати підказкам на екрані, періодично натискаючи на значок «Далі».

Зазначений метод деінсталяції також підійде для видалення Foxit Phantom. Після того як програма буде деінстальована, необхідно почистити реєстр від залишкових компонентів. Можна здійснити цю дію вручну, але дотримуючись запобіжних заходів – строго слідувати нижче приведеній інструкції:

 1. Створити резервну копію Віндовс. Для цього клацнути по значку лупи і ввести фразу «Відновлення».
 2. Перейти в «Налаштування відновлення системи».
 3. У вкладці «Захист системи» в самому низу знайти фразу «Створити точку відновлення для дисків …» і клікнути по клавіші «Створити …». Ввести найменування точки і вказати директорію для збереження файлу.
 4. Далі потрібно увійти на ПК в безпечному режимі. Для цього потрібно при натисканні на кнопку «Перезавантаження Windows» утримувати «Shift» і в момент перезавантаження клікнути на «F12», після чого на екрані з’явиться вікно «Параметри входу». Вибрати «Безпечний режим».
 5. Можна приступати до очищення реєстру – затиснути клавіші Win + R.
 6. У «Виконати» ввести кодове слово «regedit» і натиснути «Enter».
 7. У «Редакторі реєстру» затиснути поєднання Ctrl + F і вбити в пошуковому рядку найменування Деінсталювати додатки – «Знайти далі».
 8. На екрані з’явиться список елементів, в назві яких містилося введене слово. Необхідно клікнути по кожному з них лівою клавішею миші 2 рази і перевірити властивості полів «Параметр» і «Значення» зрозуміти, чи пов’язані вони з віддаленим рідером чи ні.
 9. Якщо немає впевненості в тому, чи можна знищити запис в реєстрі – варто задати своє питання на спеціалізованому форумі або ввести запит в пошуковому рядку.

Спростить завдання видалення залишкових файлів Foxit Reader з комп’ютера одна з доступних утиліт. Найпопулярнішими є Reg Organizer, Revo Uninstaller і CCleaner. Але якщо з функціоналом CCleaner знаком майже кожен користувач ПК, то з першими двома додатками працювали не всі.

Наприклад, щоб видалити Фокс Фантом в Reg Organizer буде потрібно:

 1. Завантажити додаток з офіційного сайту, встановити і запустити. Є також портативна версія даного програмного продукту.
 2. На лівій бічній панелі інструментів знайти розділ «Видалення програм» на екрані з’явиться список встановлених додатків.
 3. Скористатися рядком пошуку, розташованої в правому верхньому куті екрану, – вбити найменування видаляється софта і натиснути «Enter».
 4. На екрані з’явиться елемент, за яким потрібно клацнути мишкою і вибрати опцію «Delete program».
 5. На екрані з’явиться вікно дєїнсталлятора. Весь процес видалення ділиться на 4 автоматизованих етапи: «Стандартне видалення», «Пошук слідів», «Їх знищення» і «Готово». Користувачеві залишиться тільки жати кнопку «Вперед».
 6. По завершенні процесу деінсталяції клікнути на «Готово», вийти з програми і здійснити ребут системи.

Хорошим аналогом Reg Organizer є Revo Uninstaller. Для знищення софта через цю утиліту необхідно:

 1. Завантажити .exe з офіційного сайту, встановити і запустити, або завантажити портативну версію.
 2. Перейти у вкладку «Деінсталятор», розташовану на лівій бічній панелі інструментів.
 3. У пункті «Всі програми» знайти деінсталліруемое додаток, виділити елемент і клацнути по опції «Delete» верхнього меню програми.
 4. Софт запустить автоматичний аналіз об’єкта, після чого на екрані з’явиться вікно з вибором режиму деінсталяції. Досить вибрати «Середній» режим і натиснути «Пошук» на вікні відобразиться список файлів реєстру, пов’язаних з віддаленим софтом.
 5. Виділити всі елементи і клікнути по клавіші «Кінець» в правому нижньому кутку екрану. Закрити додаток.
 6. Перезавантажити комп’ютер.
Ссылка на основную публикацию