Як видалити сторінку в Одноклассниках?

Привіт друзі! Мене вчора попросили допомогти видалити сторінку в Одноклассниках. Сьогодні вирішив і цією інформацією поділитися з Вами. Виявляється тема досить затребувана Справа смаку звичайно .. особисто я Однокласники віддаю перевагу всім іншим в плані спілкування з близькими людьми. Чому? Якщо буде цікаво в кінці статті і дізнаєтеся. Итакс чого почнемо?

Свою учетку в однокласниках я створив аж на початку 2007 року .. Але те, що було тоді, це вже зовсім не те, що є зараз. Раніше не вимагали вводити номер мобільного телефону тільки адреса електронної пошти. Цікаво, які зараз вимоги безпеки до своїх облікових записів пред’являють Однокласники?

Розповім, заодно вийде невеликий огляд Давайте зробимо так: спочатку ми заведемо новий акаунт в Одноклассниках, а потім його і видалимо. Адже показувати Вам треба на живому прикладі.

Як створити новий профіль (або аккаунт) в Одноклассниках без номера телефону (як було раніше)?

Спочатку ми йдемо звичайно ж в Однокласники:

Після того як натиснули Реєстрація

Ну ось, просить ознайомитися з Регламентом, та ще просить мобільний телефон. А я не хочу світити свій телефон. Зате поруч з’явився значок Гугла .. раніше його не било..Куда ж без нього 🙂 .. Пробую клацнути

Окей, гугл потрапив тобі в віконце ..

Тут вже є якийсь вибір. Уже можна ввести адресу електронної пошти, а не тільки мобільний телефон. Це поки мене влаштовує. Спробуємо завести нову поштову скриньку гугл, чи не вказуючи мобільний телефон. Інші варіанти це наше, тиснемо.

Потрапляємо в форму введення даних. Заповнюємо всі поля, номер телефону не заповнюється

 Натискаємо Далі і ура, ми потрапляємо в наступне вікно. Це ще один Регламент, тільки від Гугла. Коліщатком мишки переміщаємося в самий його низ, з’явиться кнопка Приймаю, її потрібно натиснути, тобто прийняти умови використання:

Трохи чекаємо і радіємо життю:

Не забуваємо записати логін і пароль від щойно створеного поштової скриньки гугл в спеціальну записну книжку або зошит. Щоб потім не витрачати час і нерви на відновлення пароля.

Натискаємо кнопку Продовжити, і після несподівано опиняємося в Одноклассниках! Ура, ура, ура Профіль створили.

Все-таки, можна створити профіль в Однокласниках без нав’язливої ​​необхідності введення номера мобільного телефону Поки ще можна. Якщо Ви почнете вести активний спосіб життя в Одноклассниках вони все-таки будуть ненав’язливо просити Вас його їм дати. Але, якщо Вас влаштовує тиха, непомітна життя, номер можна не вказувати.

А ось тепер і спробуємо його видалити.

Як видалити свій профіль в Однокласниках?

Видаляється легко. У самому низу Вашої сторінки є посилання Регламент, провалюємось туди:

В самому кінці Регламенту є посилання Відмовитися від послуг

Натиснувши її, вказавши причину, ви знищите свій профіль в Однокласниках назавжди. Ось більш докладні роз’яснення від адміністрації сайту:

  • Після видалення профілю прив’язані до нього номер телефону і пошту ще 3 місяці можна буде використовувати в іншому профілі на сайті ОK.RU.
  • При видаленні профілю стирається не тільки особиста інформація, але і фотографії, коментарі, оцінки, листування з друзями, групи, які ви створювали, досягнення в іграх і багато іншого.
  • Відновити віддалений профіль можна тільки протягом 90 днів після видалення, а також якщо у вашому профілі було вказано номер телефону. Як це зробити, ви можете прочитати тут.

Але, це найлегший спосіб. А якщо логін або пароль загублені? Тоді як видаляти? Таке то ж проходили

Як видалити профіль в Однокласниках, якщо забув логін і пароль і той номер телефону?

Видалити профіль і в цьому випадку можна. Правда, для цього потрібен час близько одного-двох днів. І обов’язково потрібно буде переписуватися зі службою підтримки. Спочатку натискаємо посилання Забули пароль?

Потрапляємо в інше вікно, натискаємо допомогу:

Йдемо за допомогою

Будь-яка служба підтримки не любить відповідати на одні і ті ж питання по сто разів кожен день. Тому, вони постаралися все часто задаються згрупувати за категоріями. Ми йдемо зараз в групу Доступ до профілю.

Є й тут групи за категоріями. Зараз тиснемо Видалення профілю, а потім Звернутися до служби підтримки:

Потрібно написати докладний лист в службу підтримки із зазначенням своєї електронної пошти + опис проблеми. Вказавши бажано посилання на видаляється профіль. Її все одно вимагатимуть у відповідному пісьме.Ссилку цю можна скопіювати знайшовши потрібний профіль, клацнути по ньому правою кнопкою миші:

Не забуваємо про тему звернення. Після відправлення листа, (зазвичай в той же день), Вам прийде лист з вказівками зі служби техпідтримки. Вони зажадають необхідні дані, які Вам потрібно буде їм надати. Вам доведеться трохи листуватися з ними. Після всіх перевірок наданих Вами даних, Ваш профіль буде видалений.

Ось так ми і видалили акаунт.

Тепер відповідь на питання чому я вважаю за краще Однокласники.

Що безпечніше Однокласники або Вконтакте для Вашої дитини?

Думаю, відповідь очевіденВконтакте це найбільш вільна, популярна серед молоді і в країні соціальна мережа. Але, і більше небезпечна для дитини. Наші маленькі діти там спілкуються з різними групами людей. Дитяча психіка не готова до адекватної реакції на одкровення їх більш старших і просунутих товаришів. Складна в загальному ситуація. Ходив я на шкільне збори. Вчителі показали, до якої групи Вконтакте складаються дівчинки і мальчікі.Речі про щасливе дитинство там не йде ..

Таких і подібних груп в Одноклассниках я не знайшов. Моє подвійне думку до свободи треба бути готовим. До неї потрібно ще дорасті.В іншому випадку не всі її зможуть винести без шкоди для себе. Свобода це відповідальність А яка відповідальність у сучасного 14 річного підлітка? Ще нікакойОні беззахисні .. А ще ця неоднозначна ситуація навколо месенджера Telegramm В Одноклассниках в цьому плані все набагато суворіше і спокійніше. Тому мені й подобаються вони більше. Але вибирати тобі, читачу

Висновки такі. Однокласники, а точніше їх модератори відповідально ставляться до своїх обов’язків. Якщо Ви успішно видалили профіль, або Вам довелося відновлювати доступ до забутих профілів Ви змогли переконатися наскільки прискіпливо модератори перевіряють Ваші дані. Вони спочатку намагаються розібратися. І це добре.

На сьогодні все.

Ссылка на основную публикацию