Як видалити сторінку в ворде?

Знову привіт! Сьогодні ми поговоримо про таку на перший погляд досить простий темі, як видалення сторінок в документі ворд. Звичайно, особливих труднощів ця операція навряд чи в когось викличе. Єдино, треба враховувати, яку сторінку ви хочете видалити – з текстом або без нього і де вона розташована – на початку, кінці або середині документа. В Word і тут є способи роботи, про які Ви напевно не знаєте. Ці хитрі моменти моменти сьогодні і розглянемо.

Як завжди, розкриємо тему на кількох простих прикладах в різних версіях програми. А наприкінці статті розміщено невелике відео. Отже, вивчимо матеріал.

Видаляємо сторінку в word 2010 у середині документа (з текстом)

Якщо у вас є непотрібна сторінка з текстом, яку необхідно видалити, зробити це можна в такий спосіб. Перше, що треба зробити, поставити курсор в будь-якому місці на видаляється сторінці. Після цього в правому верхньому куті документа на головній панелі знаходимо кнопку «знайти». Поруч з нею показана іконка бінокля. Натискаємо на неї і в меню тиснемо на напис Перейти.

Перед нами відкриється вікно, в якому вибирається об’єкт пошуку. У нашому випадку це сторінка і вона за замовчуванням стоїть першою, і вже виділена.

Поруч розташовано всього одне поле «Введіть номер сторінки». Тут карбується «\ page», після чого натискаємо кнопку «перейти». В результаті весь текст на сторінці виділиться. Залишилося тільки натиснути на клавішу «DELETE» і сторінка з цим текстом зникне.

По суті ця процедура є видаленням всього лише непотрібного тексту, а не сторінки як такої. Адже йде після видаляється текст піднімається вище, заміщаючи собою те, що було раніше. А тому є набагато простіший спосіб такого видалення сторінок. Просто виділяємо, затиснувши леву. Кнопку миші весь текст на сторінці і так само натискаємо кнопку «DELETE».

Видаляємо останню порожню сторінку в кінці документа (з колонтитулами)

Якщо у вашому документі присутні колонтитули, а вході роботи утворилася порожня остання сторінка, то видалити її дуже просто. Ставимо курсор на попередній сторінці і клавішею «DELETE», багаторазовим її натисканням прибираємо порожню сторінку. Можна перед початком операції включати недруковані знаки, що б було легше орієнтуватися в видаляються сторінках.

Як видалити зайву порожню сторінку в word 2010 у початку документа

Поява зайвої порожньої сторінки найчастіше пов’язано із застосуванням розривів. Все це в звичайному форматі ми не бачимо. Для їх відображення служить спеціальна кнопка на головній панелі. Однак багато хто любить друкувати при включеній функції відображення недрукованих знаків. Отже, включаємо видимість цих недрукованих символів: ¶.

Після чого виділяємо їх на видаляється сторінці і натискаємо клавішу Delete або BackSpace. В результаті сторінка буде видалена.

Видалення порожньої сторінки в word 2013 середині документа

При видаленні непотрібної сторінки в документі ворд версії 2013, необхідно включити функцію відображення недрукованих знаків. Після цього ставимо курсор в те місце, де відображається останній Недрукований знак перед видаляється сторінкою. Натисканням клавіші Delete кілька разів видаляємо непотрібну сторінку.

Так само, можна видалити сторінку і за допомогою параметрів розриву сторінок. Відкрити їх можна з вкладки «Абзац» на панелі головного меню.

У першій вкладці «Відступи і інтервали» можуть бути встановлені великі значення До або Після інтервалу. У другій вкладці «Положення на сторінці» необхідно перевірити значення розділу «розбивка на сторінки». Перевіривши правильність налаштувань і прибравши зайве, можна спокійно видалити непотрібне.

Прибираємо порожню сторінку в word 2007 в кінці документа

Що б прибрати порожню сторінку в кінці документа скористаємося досить простим дією. Встановлюємо курсор в кінці попередньої сторінки і багаторазовим натисканням клавіші «делет», видаляємо невидимі рядки. Для зручності включаємо ці недруковані символи. Тоді можна виділити їх все на видаляється сторінці, після чого просто натиснути клавішу Delete. А в кінці теми невелике відео з видалення сторінок в ворде.

Ось, в принципі все нескладні дії по видаленню непотрібних сторінок. Хоча і просто все, але деякі хитрощі знати потрібно. На цьому все, поки що.

Ссылка на основную публикацию