Як видалити сторінку вконтакте з телефону і комп’ютера

Переважна більшість сучасних комп’ютерних користувачів має персональну сторінку в соціальних мережах. Це нормальна практика, адже без інтернет-спілкування люди вже не тямлять своє життя! Втім, іноді трапляється і таке, що користувачеві потрібно видалити свою сторінку. Варіантів того, що спонукало користувача на подібне рішення, може бути багато. Наприклад, він зрозумів, що більше не хоче витрачати свій час на даний ресурс, а, видаливши сторінку, він більше не буде відволікатися. До речі, тимчасове видалення свого профілю ВК – цілком розумне рішення, якщо, скажімо, користувач не планує сюди заходити найближчим часом, при цьому хоче бути впевненим, що його аккаунт не зламають. До речі, переглянути віддалену сторінку ВК можливо.
Загалом, причин, як бачите, може бути багато, у кожного вони свої, але всі вони зводяться до однієї задачі: вам потрібно видалити свою сторінку. У даній статті я розповім, як це зробити на своєму комп’ютері, а також про те, як видалити сторінку ВКонтакте з телефону.

Як видалити сторінку на комп’ютері

Почнемо з того, як видалити свою сторінку, якщо ви здійснюєте вхід за допомогою свого комп’ютера. Розпишу весь процес поетапно:

  1. Зайдіть на свою сторінку, після чого перейдіть в розділ «Мої налаштування».
  2. Тепер перегорніть сторінку до самого кінця, і внизу ви побачите маленьку сходинку «Ви можете видалити свою сторінку», тисніть на неї.
  3. Далі відкриється нове вікно, в якому адміністрація сайту пропонує вказати причину, по якій ви видаляєте свій аккаунт. Ви можете вибрати що-небудь з перерахованого або ж вказати свою версію.

До речі, існує спосіб видалити свою сторінку тимчасово. По суті, видалення як такого не відбувається, ви просто обмежуєте коло людей, які будуть бачити її. Для цього в меню налаштувань перейдіть у вкладку “Налаштування” і у всіх рядках вкажіть «Тільки я».

Як видалити сторінку з телефону

Також ви можете видалити свою сторінку ВК і в тому випадку, якщо користуєтеся її мобільною версією, тобто, здійснюєте вхід з телефону. Алгоритм дій тут ідентичний написаного вище: зайдіть в «Налаштування», перейдіть до самого низу і натисніть на рядок у вигляді активного посилання «Видалити свою сторінку».

Ну, а далі, знову-таки, виберіть причину видалення та натисніть на кнопку «Видалити сторінку».

От і все! Тепер ви знаєте, як видалити свою сторінку назавжди, а як тимчасово. Крім того, вам відомо і те, як можна виконати цю дію, використовуючи свій комп’ютер або ж телефон.

Ссылка на основную публикацию