Як видалити вайбер з телефону Android і IOS

Переважна більшість користувачів сьогодні використовують смартфони, причому «прокачують» його по повній, закінчуючи різні програми і додатки. Одне з таких додатків – Viber – напевно, найбільш використовуваний сьогодні. Принадність його в тому, що воно безкоштовне, має простенький інтерфейс, до того ж, російськомовний. До того ж, даний месенджер дозволяє спілкуватися один з одним, обмінюватися файлами, стікерами і т.д.

Однак іноді виникає необхідність переустановити дану прогу або ж позбутися від неї назавжди. У таких випадках виникає цілком закономірне питання: як видалити вайбер з телефону? А відповідь, як завжди, дуже простий, і якщо дана тема хвилює і вас, просто прочитайте статтю до кінця!

Як видалити Viber з Android

Перш за все, мені хотілося б зробити невеличкий відступ. Справа в тому, що досвідчені користувачі радять встановлювати заново Viber час від часу, навіть якщо він працює на вашому мобільному пристрої коректно, що не висне і не гальмує. Це потрібно для того щоб чистити пам’ять телефону, яка поступово заповнюється, що негативно позначається на працездатності гаджета. Таким чином, звичайне видалення листування значно покращує ситуацію.

Ну, а тепер безпосередньо до справи. Отже, щоб видалити Вайбер на телефоні, зробіть ось що:

  1. Зайдіть в меню свого телефону, відшукайте там «Налаштування» і зайдіть туди.
  2. Тепер відкрийте меню «Додатки», в їх числі відшукайте Viber і клацніть по іконці.
  3. Там ви побачите кнопку «Видалити», тисніть на неї, після чого з’явиться запит про підтвердження видалення, тисніть «Так». Ось і все, програма повністю стерта з вашого телефону.

Тепер, у разі необхідності, ви можете завантажити її заново, однак майте на увазі, що історія повідомлень видалена безповоротно. Якщо дані, які в ній були, мають для вас якусь цінність, я рекомендую перед видаленням створити резервну копію листування. Як це робити, я вже розповідав в попередніх матеріалах, тому повторюватися не бачу необхідності.

Як видалити Viber з iOS

Якщо ви користуєтеся телефоном Apple, операційна система якого дещо відрізняється від Android, видалення Вайбера забере у вас ще менше часу. Всього-то й потрібно, що в телефоні затиснути пальцем іконку програми на кілька секунд, поки в кутку не з’явиться хрестик. Тепер натисніть на хрестик і підтвердіть своє бажання видалити додаток. Ось, загалом-то, і вся наука.

Як бачите, видалити месенджер Viber з телефону – простіше простого, не складніше, ніж його встановити.

Ссылка на основную публикацию