Як видалити відразу всю музику в контакті

Багато користувачів соціальної мережі задають мені питання на тему, про те, як можна видалити всю музику з контакту одним разом, тому я вирішив написати докладну і покрокову інструкцію, про те, як в контакті видалити всю музику відразу.

І так щоб в контакті видалити всю музику відразу, вам знадобитися спеціальна програма VkOpt, яку можна завантажити і встановити з сайту vkopt.net.
Якщо ви не знаєте, як завантажити і встановити програму, то ви можете переглянути наступні інструкції – як встановити vkopt для браузера яндекс і гугл хром,
як встановити vkopt для браузера опера, як встановити vkopt для браузера мазило.
І так встановлюємо vkopt на свій браузер, потім переходимо на свою сторінку в контакті, після чого у вас вийде спеціальне віконце з повідомленням «Спасибі за установку скрипта Вкопт», а також в даному повідомленні буде відображена інформація, про те, що завантажувати дане додаток тільки з офіційного сайту.
І так закриваємо дане віконце і переходимо до інструкції, для цього наводимо курсор миші на кнопку «OK»І один раз натискаємо ліву кнопку миші.
Після того як ви натиснете на кнопку «OK», дане повідомлення, ви більше не побачите.

І так щоб продовжити і видалити всі музичні записи на вашій сторінці в контакті, вам потрібно буде навести курсор миші на пункт «Мої Аудіозаписи»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Коли ви перейдете по посиланню «Мої аудіозаписи», на вашому комп’ютері відкриється весь список ваших пісень, які ви зможете видалити всі відразу за допомогою програми vkopt.
І так щоб продовжити і видалити всі пісні відразу, вам потрібно буде навести курсор миші на посилання «Видалити все»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Коли ви натиснете на посилання “Видалити все», на вашому комп’ютері відкриється віконце з підтвердженням на видалення всієї музики з контакту, щоб продовжити і видалити всю музику з контакту, вам потрібно буде навести курсор миші на кнопку «Так»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Коли ви натиснете на кнопку «Так», на вашому комп’ютері почнеться процес видалення всієї музики з контакту.
Процес видалення музики може зайняти деякий час, все буде залежати, від того скільки музики ви завантажили на свою сторінку в контакті.

Після того як завершиться процес видалення музики, вам потрібно буде оновити свою сторінку, для цього натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + R, після чого у вашому браузері дана сторінка буде перезавантажена.
Щоб подивитися віддалилися чи пісні з контакту, вам потрібно буде навести курсор миші на пункт «Мої аудіозаписи»І один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого ви побачите, що в вашому списку немає жодної пісні.
Ось таким ось простим способом можна видалити всю музику з контакту одним кліком.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию