Як видалити всі фото в однокласниках відразу: докладна існаструкція

Зазвичай користувачі, які реєструються в тій чи іншій соціальній мережі, прагнуть вказати якомога більше даних про себе. В общем-то, подібні ресурси створюються з метою зближення і знайомства якомога більше користувачів, тому цілком закономірно, що людина намагається розповісти якомога більше про себе. Само собою, з таким користувачем простіше і комфортніше знайомитися і спілкуватися, адже відразу видно його інтереси, хобі і т.д.
Крім анкетних даних, сімейного стану, освіти багато додають ще й свої фотографії, адже так цікаво ділитися ними з друзями! Виходячи з цього, не дивно, що часто виникає потреба видалення тієї чи іншої фотографії, а іноді користувачі гадають, як видалити всі фото в Одноклассниках відразу. Якщо вам теж цікаво дізнатися про це докладніше, раджу дочитати цей матеріал до кінця.

Як видалити в Одноклассниках все фото відразу

Якщо на сторінці в ОК у вас багато фотографій, іноді виникає бажання їх видалити. Однак позбутися від однієї-двох нескладно, а впоратися з кількома десятками або сотнями – складніше. Звичайно, можна видаляти по одному фото, однак шкода витрачати час на настільки рутинну роботу. Втім, існує спосіб, який дозволяє видалити відразу всі фотографії. Правда, щоб це зробити, потрібно дотримуватися один нюанс: всі потенційно вилучені фотографії повинні бути завантажені в один або кілька альбомів. В іншому випадку, вам все ж доведеться видаляти фотки по одній.

Уявімо, що умова дотримана, і ви хочете видалити альбом з фотографіями. Для цього зробіть наступне:

  • Наведіть курсор мишки на потрібний альбом, після чого спливе напис «Змінити настройки», тисніть на неї.
  • Далі відкриється віконце з настройками альбому, проте вони вам на даний момент не цікаві. Все, що вам потрібно – в самому низу відшукати напис «Видалити альбом».
  • З’явиться віконце, в якому потрібно підтвердити свій намір, після чого альбом разом із завантаженими в нього фотографіями буде видалений.

Як видалити в Одноклассниках фото

Про те, як видалити фотографії по одній, я вже розповідав в попередніх матеріалах. Якщо коротко, то потрібно відкрити розділ «Фото», потім відкрити бажану фотку і в правій частині екрана відшукати рядок «Видалити». Так необхідно вчинити з кожною фотографією, яку ви більше не хочете бачити на своїй персональній сторінці в ОК.

Ссылка на основную публикацию