Як видалити всі відео в вконтакте відразу: основні способи

Про соціальній мережі ВКонтакте було розказано вже чимало, і мною в тому числі. І, тим не менш, щодня користувачам доводиться стикатися з різними спірними моментами, відповідно, теми для обговорення не вичерпаються, напевно, ніколи. Але це навіть і добре, адже так ми можемо вчитися чомусь новому, так би мовити, розширювати горизонти своїх знань!

Як ви знаєте, на сайті ВК можна не тільки переглядати відеоролики, але також завантажувати їх і на свою сторінку і завантажити на ПК. Ще недавно ліміт завантажених відеозаписів на сторінці становив 5000 одиниць, але з січня минулого року цифра зросла до 10000. А тепер уявімо, що ви вирішили почистити відео, видаливши всі або ж якусь частину. Де взяти стільки часу? Відповідно, про те, як видалити відео вибірково і як видалити всі відео в ВКонтакте відразу, я і розповім далі!

Як видалити відео

Почну я, мабуть, з більш простого варіанту, а саме з того, як видалити один або кілька відеороликів. В принципі, багато часу для цієї роботи не знадобиться, тому я пропоную зайнятися видаленням вручну. Для цього робимо наступне:

  • Зайдіть на свою сторінку в ВК і перейдіть в розділ «Мої відеозаписи»;
  • Тепер наведіть курсор на той ролик, який хочете видалити, внаслідок чого в правому верхньому кутку з’явиться хрестик. Натисніть на нього, і відео пропаде. Проробіть аналогічні маніпуляції з усіма відеозаписами, від яких хочете позбутися.


Зверніть увагу, що в разі помилкового видалення відеоролик можна відновити, натиснувши на рядок з відповідною назвою. Однак зробити це можна до моменту, поки ви не відновите сторінку, потім ця строчка пропаде.

Як видалити відразу всі відео

Одна справа, коли вам потрібно видалити одне або кілька відео, і зовсім інша, коли ця цифра становить кілька десятків або сотень! Звичайно, виконувати всю роботу вручну – не найкращий варіант, адже в такому випадку потрібно мати великий запас часу.
Саме в таких випадках на допомогу приходить відома багатьом програма VkBot. В Інтернеті вона поширюється в двох варіаціях: базової і розширеної, відповідно, безоплатній та платній. Для видалення відео цілком достатньо і базових можливостей, тому вам не потрібно витрачати гроші. Отже, перейдіть на однойменний сайт розробника і скачайте звідти цю програму. Далі потрібно буде авторизуватися, після чого відкриється робоче вікно проги. Тепер зайдіть в Профіль – Чистка – Видалити Медіа – Видалити всі Відеозаписи. Залишилося почекати буквально кілька секунд, і розділ «Мої відеозаписи» на вашій сторінці стане абсолютно чистим.

Ссылка на основную публикацию