Як видалити всі з флешки

З цього уроку ви дізнаєтеся, як видалити з флешки файли, а також дізнаєтеся, як видалити з флешки кілька файлів відразу. Урок дуже простий і не займе багато часу на вивчення даного уроку.

І так щоб видалити файли з флешки вам потрібно підключити до комп’ютера флешку, потім на робочому столі windows відкрити мій комп’ютер.

Потім в віконці «Мій Комп’ютер», відкрийте свою флешку з якою ви хочете видалити файли.

Коли ви відкриєте флешку на своєму комп’ютері вам потрібно навести курсор миші на той файл (наприклад – відео файл, фотографії, музичні файли, папка з документами), який хочете видалити і один раз натисніть ліву кнопку миші.
Після чого даний файл буде виділений, тепер не відводячи курсор миші, натисніть праву кнопку миші, після чого відкриється контекстне меню windows, в якому вам потрібно вибрати пункт «Видалити».
Якщо ви хочете видалити кілька файлів відразу, то вам потрібно натиснути і утримувати клавішу Ctrl потім навести курсор миші на той файл, який хочете видалити і один раз натиснути ліву кнопку миші. Після чого файл буде виділений, тепер нам потрібно виділити ще файли, які хочемо видалити для цього ми також не відпускаємо клавішу Ctrl наводимо курсор миші на той файл, який хочете виділити і один раз натискаємо ліву кнопку миші.
Тепер у нас на флешки декілька файлів, щоб продовжити виділяти файли які необхідно видалити, вам потрібно утримувати клавішу Ctrl і один раз натиснути ліву кнопку миші по файлу.
Коли ви виділите необхідну кількість файлів, вам потрібно навести курсор миші на будь-який з файлів і натиснути на праву кнопку миші, після чого відкриється контекстне меню windows, в якому вам потрібно вибрати пункт «Видалити».

Коли ви оберете пункт «Видалити», на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому буде відображена інформація, про те, скільки файлів буде видалено з флешки, щоб продовжити видалення файлів з флешки, вам потрібно натиснути на кнопочку «Так».

Коли ви натиснете на кнопочку «Так», з вашої флешки будуть видалені файли, які ви вибрали для видалення.
Тепер ви зможете самостійно видалити файли з флешки.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию