Як видалити всі закладки в яндекс браузері: способі

Найпростішим способом навігації усередині браузера, мабуть, є можливість додавання закладок. У тих, кому доводилося відкривати по 20-30 вікон в процесі роботи, а потім вишукувати серед них потрібні навіть питань не виникає з приводу закладок.

Хтось використовує їх за принципом – прочитаю потім, інші ж не знають про їх існування відкриваючи відразу купу вікон або використовуючи свою пам’ять. Але добре, коли потрібно відкрити головну сторінку сайту, а ось якщо десь в надрах сайту буде знаходитися шукана сторінка без закладок вже не впоратися. Навіть пам’ять може підвести в самий невідповідний момент.

Використання закладок

Я, наприклад, вважаю за краще зберігати важливі документи в вигляді сторінок цілком. За робочої специфіці мені інколи доводиться ділитися цими самими сторінками з колегами в той час, як сама сторінка вже давно видалена власниками сайту. Якщо добре пошукати, то у мене можна знайти і сторінки 2005 року з важливою на той момент технічною інформацією.

У робочих питаннях я підстраховувати завантаженням сторінок. Але ось в неробочих дозволяю собі створити закладки. І ця функція мною використовується по мінімуму. Тут буквально 4 сайта, де я буваю найчастіше.

Так, сам Яндекс у мене стоїть в закладках, тому що у мене перенастроєна стартова сторінка. Але ось недавно, звільняючи ПК молодшому товаришеві на увазі отримання оновленого «заліза» я задався питанням. Мені-то нескладно видалити 4 закладки, а ось деякі люди відчувають необхідність у видаленні безлічі закладок (особисто бачений рекорд чистка близько 800 закладок без угруповання).

видалення закладок

Звичайно, можна видалити закладки з одного. Це не так вже й складно зробити:

  1. Відкриваємо диспетчер закладок.
     Для цього натискаємо на кнопку налаштувань браузера, наводимо на напис закладки і в меню вибираємо мишкою диспетчер закладок. Можна і просто натиснути ctrl + shift + o це дасть такий же результат.

    ПОРАДА! Намагайтеся запам’ятовувати поєднання гарячих клавіш в різних програмах. Нерідко інтерфейс змінюється і звичні пункти можуть перебувати в нових місцях, а ось гарячі кнопки не змінюються. Їх натискання дає той же результат, але істотно заощаджує час на пошуки.

  2. У відкритому диспетчері натискаємо правою кнопкою миші по непотрібної закладці і в списку, що з’явився вибираємо пункт «Видалити».До речі, тут же присутній і пункт «Скасування видалення» для відновлення закладок, які були видалені випадково. Дуже корисна опція.
  3. Повторюємо процедуру для кожної закладки.

ВАЖЛИВО! Закладки можна почистити і за допомогою сторонніх програм. Але тут є один нюанс. Якщо ви використовуєте яндекс.браузер, Google Chrome і Аміго на одній ОС – закладки будуть видалені з усіх. Ці 3 браузера в очах таких програм є одним.

А може можна простіше?

Видаляти закладки поштучно добре, коли їх кілька. Але якщо їх число перевалює за сотню? Як видалити всі закладки в яндекс браузері? Звичайно, можна скористатися наступним рішенням.

Робота з закладками в яндекс.браузер реалізована таким же чином, як і робота з файлами в середовищі Windows. Якщо виникає необхідність видалити величезну кількість закладок можна спокійно скористатися комбінацією shift + клік мишею. Зробивши таким чином всього 2 кліка (на першому пункті і останньому пункті списку) можна виділити всі закладки і видалити їх одним махом.

А якщо серед них є потрібні? В такому випадку можна затиснути кнопку ctrl і все тими ж кліками лівої кнопкою миші виділити непотрібні закладки і видалити. Можна також виділити все закладки, а потім за допомогою ctrl + клік прибрати зі списку виділених потрібні і видалити інші.

Рішення досить просте і ефективне. Але, на жаль, на даний момент підтримується аж ніяк не всіма браузерами. Так що тут яндекс.браузер випередив своїх конкурентів. Таке просте і зрозуміле рішення може припасти до душі користувачам і це незаперечна перевага перед конкурентами.

Ссылка на основную публикацию