Як видалити всіх друзів вконтакте відразу: основні способи

Соціальні мережі, наприклад, відома всім ВКонтакте, є ідеальним ресурсом для підтримки зв’язку зі знайомими, друзями або родиною, також це відмінна можливість познайомитися з новими людьми. Однак не завжди спілкування приносить задоволення, а буває і таке, що люди перестали спілкуватися, та й нема про що більше. Загалом, ситуації можуть бути різні, але всі вони зводяться до того, що вам більше не хочеться бачити конкретного користувача (або декількох користувачів) в друзях на своїй персональній сторінці.

Правда, не зовсім ще досвідчені користувачі часто не знають, як видалити когось із друзів. Насправді, це дуже просто, і я розповім, що потрібно робити. Крім того, я поділюся інформацією щодо того, як видалити всіх друзів ВКонтакте відразу, сподіваюся, вам буде цікаво!

Як видалити одного

Якщо ви хочете видалити одного або кількох людей з друзів, немає нічого простішого! Існує два способи, до яких ви можете вдатися, обидва вони виконуються швидко і легко. Отже, ось що вам потрібно:

  1. Перейдіть на сторінку того користувача, якого хочете видалити з друзів. Під його особистою фотографією (аватаркой) є кілька рядків, серед яких є «Прибрати з друзів».
    Зверніть увагу, що якщо дана людина поводився неналежним чином, скажімо, образив вас чим-небудь, ви можете поскаржитися на нього адміністрації ВК. Для цього натисніть на кнопку «Поскаржитися на сторінку», після чого виберіть причину скарги. Тут же, у вікні, ви можете поставити галочку навпроти рядка «Закрити доступ до моєї сторінці», в результаті чого цей користувач не зможе бачити ніякі дані з вашого облікового запису.
  2. Другий спосіб полягає ось у чому: зайдіть на свою сторінку і перейдіть в розділ «Мої друзі». Відкриється вікно, де будуть йти списком все ті користувачі, які на даний момент у вас в друзях. Навпроти кожного з них передбачені рядки з різним вмістом, серед них є і «Прибрати з друзів». Після натискання на неї юзер перестане бути вашим другом.

Як видалити всіх друзів відразу

Буває і таке, що ви хочете видалити відразу всіх друзів, але робити це по одному – заняття тривале. Щоб максимальне його прискорити і позбавити себе від нудної роботи, можна завантажити утиліту Vkbot. Відразу скажу, що завантажувати слід тільки з офіційного сайту, інакше можна занести на свій комп’ютер вірус!

Для того щоб відкрити програму, потрібно буде ввести свою електронну пошту і пароль від сторінки. Потім відкрийте розділ «Мої друзі» і виберіть відповідний пункт серед запропонованих. Після цього просто почекайте пару секунд, поки процес не завершиться.

Ссылка на основную публикацию