Як видалити WinThruster з комп’ютера

Є такі цікаві програми, які і встановлюються без вашого на те бажання, і віддалятися толком не хочуть. У всякому разі, стандартними способами цього краще не робити – результат не буде тим, який очікується – сліди програми все одно залишаться в системі. До такого роду утиліт відноситься програма Winthruster, взята звідси:. Тут ми будемо розбиратися в тому, як видалити Winthruster, щоб повністю очистити від слідів його присутності.

Шкідливе вплив програми на систему полягає, зокрема, в тому, що крім отримання прописки на комп’ютері для самої себе, вона силкується протягнути до вас безліч своїх «подільників» – наприклад, утиліту «WeatherBug». Всі разом вони роблять украй негативний вплив на продуктивність Windows, хоча по ідеї повинні займатися прямо протилежним, так як Winthruster позиціонується як утиліти для оптимізації роботи комп’ютера.

Як ми вже відзначили, видаляти утиліту за допомогою клацань мишкою в панелі управління – заняття малоефективне. Далі ми запропонуємо два альтернативних варіанти правильної деінсталяції: вручну і за допомогою різноманітних інструментів третіх виробників. Отже, до справи.

Деінсталліруем вручну

Ручне видалення почнемо з того, що деактивувавши всі процеси, пов’язані з удаляемому додатком. Для цього:

 • Викликаємо диспетчер задач ( «Ctrl» + «Alt» + «Del»).
 • На вкладці «Процеси» завершуємо всі завдання, що містять в описі рядки «Winthruster» або «Setup / Uninstall».
 • Те ж саме робимо для «Reachit Agent» і «WeatherBug».
 • Тільки після цього тиснемо «Win» + «E» і у вікні, пошуку вписуємо пошуковий запит «Winthruster».
 • Буде виведений список файлів і папок, що відносяться до цього з додатком. Видаляємо їх.
 • Тепер вирушаємо в вікно властивостей автозавантаження і прибираємо галочки біля імен непотрібних або підозрілих програм.
 • У редакторі реєстру шукаємо ключі, в назву яких входить ім’я нашого застосування (winthruster) і видаляємо їх.
 • І тільки тепер переходимо у вікно «Панель управління» => «Установка і видалення програм» і деінсталліруем звідти якийсь непотріб.

Зробивши все це, перезавантажуємо комп’ютер.

Деінсталліруем автоматично

Для автоматичного видалення програми, пропонується скористатися однією з наступних безкоштовних утиліт:

 • https://ru.malwarebytes.org/downloads/
 • http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
 • https://www.piriform.com/ccleaner/download

У Revo видалення буде виглядати так:

Після цього бажано запустити популярну в наших краях утиліту «CCleaner» і провести глибоку чистку системи і реєстру, від нагромадилося за час роботи сміття. Ось і все, що ми хотіли повідомити за обраною нами теми. Спасибі, за інтерес і увагу до проблеми. Щиро сподіваємося, що і інші наші матеріали допоможуть вам у вирішенні своїх комп’ютерних питань.

Ссылка на основную публикацию