Як видалити yahoo search з firefox: основні способи

Активно користуючись тим чи іншим браузером для виходу у всесвітню павутину, більшість користувачів хоч раз, але отримували «в доважок» до викачувати файли додатковий софт. Зазвичай це трапляється через неуважність, скажімо, якщо вчасно не прибрали галочки в потрібному місці (згадаємо той же Яндекс.Бар).

Але іноді буває так, коли шкідлива прога проникає на компьюетер без вашого відома або участі. Як приклад – yahoo search – напевно відомий багатьом не з чуток файл. Що ж це таке, і як видалити yahoo search з firefox, я і розповім вам далі.

Що таке yahoo search

Yahoo search – це сторінка, яка може завдати величезної шкоди комп’ютеру. Фактично, це вірус, який:

  1. перенаправляє на шкідливі сайти;
  2. засмічує систему, «з’їдає» сили комп’ютера, за рахунок чого можливі серйозні гальмування і підвисання під час роботи;
  3. змінює встановлену домашню сторінку на свою власну;
  4. блокує доступ до деяких сайтів.

Як видалити yahoo search

Позбутися від yahoo search в firefox не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Якщо ви стурбовані рішенням цієї проблеми, пропоную зробити ось що:

  • відкрийте свій браузер і клацніть на кнопці у вигляді трьох паралельних ліній поруч з адресним рядком;
  • далі натисніть на «Додатки», після чого виберіть підрозділ «Розширення»;
  • серед наявних розширень знайдете «Yahoo Toolbar» і натисніть «Видалити»;
  • тепер перезапустіть Мозілли.

Однак це ще не все, тепер необхідно позбутися від цієї програми на самому комп’ютері. Для цього закрийте всі відкриті браузери, зайдіть в пусковий меню, а слідом – в «Панель інструментів». Там знайдете пункт «Видалення програми», відкриється нове вікно, і в переліку програм знайдіть «Yahoo Toolbar». Виділіть і натисніть кнопку «Видалити», після чого почнеться деінсталяція.


Але і це не все дії! Щоб змінити домашню сторінку з Yahoo search на ту, яка була встановлена ​​користувачем раніше, вам потрібно знайти на робочому столі ярлик Mozilla. Клацніть по ньому правою клавішею миші та виберіть пункт «Властивості». Тепер зверніть увагу на рядок «Об’єкт»: в самому кінці буде додано URL Yahoo. Потрібно стерти зайве, залишивши все так, як на скріншоті нижче.

Від такої напасті, як yahoo search і не менш популярною mystartsearch, на жаль, ніхто не застрахований. На щастя, проблема вирішується, головне, зробити це відразу, як тільки помітите проникнення шкідливого сайту на свій комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию