Як видалити з чорного списку в однокласниках: докладна інструкція

Звичайно, всім неможливо подобатися, і ви також відчуваєте симпатію далеко не до всіх людей. Однак якщо в реальному житті ви можете абстрагуватися від неприємного людини, скажімо, просто відвернувшись від нього або не підтримуючи розмову, то у віртуальному світі все набагато складніше. Позбутися від докучливого користувача буває надзвичайно важко, і коли у вас вже закінчуються аргументи, залишається єдиний вихід – чорний список.
Чорний список – це така функція, коли кожен бажаючий може відправити іншу людину в вічний бан. Це означає, що користувач, занесений в НС, не побачить оновлення вашої сторінки і, відповідно, не зможе нічого коментувати. Крім того, у нього не вийде навіть надходження вам приватних повідомлень, тобто, ви убезпечите себе з усіх боків! А про те, як внести в НС і як видалити з чорного списку в Одноклассниках, і піде мова далі.

Як внести до списків Громадян в Одноклассниках

Для початку мені хотілося б розповісти вам, як внести користувача в ОК в Чорний список.

  1. Якщо мала місце листування з тим, кого ви хотіли б заблокувати, зайдіть в розділ «Повідомлення», виберіть потрібного користувача і відкрийте ваше листування. У правому верхньому куті зверніть увагу на значок шестерінки, клікніть на нього, і в меню виберіть пункт «Заблокувати співрозмовника».
  2. Якщо людина «засвітився» в розділі «Гості», знайдіть його там, і наведіть курсор на його ім’я. Далі з’явиться менюшка, в якій повинен бути пункт «Заблокувати».
  3. Крім вищевказаних двох способів, є і третій: зайдіть на сторінку користувача, якого потрібно заблокувати, та натисніть на меню під його аватаром. Там, в самому низу, є пункт «Інші дії» – «Поскаржитися» – «Додати цю людину в« чорний список ».

Вибирайте будь-який із способів, найбільш підходящий для вас, і блокуйте надокучливого користувача!

Як видалити з Чорного списку в Одноклассниках

Трапляється і таке, що ви випадково заблокували не ту користувача або, скажімо, помирилися. Як би там не було, ви хочете розблокувати користувача, і зараз дізнаєтеся, як саме це робиться.

  1. На вашій особистій сторінці є горизонтальна рядок з різними настройками, найостанніша кнопка – «Ще», вона-то вам і потрібна.
  2. Після кліка на цю кнопку випаде невелике меню, серед запропонованих пунктів виберіть «Чорний список».
  3. Далі ви побачите всіх користувачів, раніше занесених в НС.
  4. Наведіть мишку на того, кого хочете звідси прибрати. З’явиться кнопка «Розблокувати», клікніть на неї.

Як бачите, розблокувати людини ще простіше, ніж заблокувати.

Ссылка на основную публикацию