Як вийти з Фейсбук назавжди – Техніка та інтернет

Практично кожен з моїх випусків вирішує певне завдання. Дана стаття дає відповідь на питання, як вийти з Фейсбуку назавжди.

Facebook – найбільша соціальна мережа в світі. Засновники: Марк Цукерберг і його сусіди по кімнаті в період навчання в Гарварді.

2 млрд активних користувачів на місяць, основна маса яких підлягає засиджується, гортаючи стрічку, читаючи повідомлення і відповідаючи на них. Це займає реально багато часу. Як підсумок, раніше зареєструвалися учасники хочуть видалити свій аккаунт з соціальної мережі, тимчасово або зовсім назовсім.

Як видалити профіль з Фейсбуку

До 2009 року ви б не змогли видалити профіль з Фейсбук назавжди, так як ця задача не мала практичного і теоретичного рішення. З огляду на численних прохань з боку користувачів, розробники додали функцію видалення облікового запису назавжди. І це можна зробити двома способами:

 1. Тимчасово деактивувати сторінку. Надалі ви зможете знову отримати доступ.
 2. Безповоротне видалення облікового запису, без шансу на відновлення.

У чому полягає відмінність між вище прописаними способами видалення акаунтів? Для блокування сторінки на певний час підійде перший варіант. Профіль буде недоступним, але після ряду маніпуляцій можна буде відновити його. Всі раніше завантажені мультимедійні дані автоматично видаляються. Інформація про вас (прізвище, ім’я) залишиться лише в спільнотах, на які ви підписані. Якщо вирішили піти з Фейсбук, то раджу використовувати тимчасовий догляд. Може здатися, що ви готові позбутися від ака назавжди, але людська позиція це далеко не синонім сталості. Будь-яка думка може змінюватися з плином часу. Вирішили діяти радикально, тоді вибирайте другий спосіб видалення профілю з соціальної мережі Фейсбук. Відновлення буде неможливим і зі сторінкою доведеться розлучитися назавжди. Ходять чутки, що інформація все ж зберігається в базі спец. служб США. Але у мене є впевненість в тому, що, в разі чого, з вами ділитися даними вони не стануть.

Як деактивувати аккаунт на Фейсбуці

Метод користується величезним попитом. Їм можуть скористатися люди у відпустці, які вирішили закритися від віртуального світу, студенти перед сесією, щоб не відволікатися на соц.сети в період підготовки до іспитів, співробітники підприємств, компаній, які не бажають відволікатися на сторонні розважальні справи.

Причин нереально багато, навіть елементарна примха може змусити людину видалити акаунт на Фейсбуці.

Виконати всі кроки з видалення профілю можна, як з телефону або планшета, так і персонального комп’ютера або ноутбука.

 1. В першу чергу необхідно відкрити свою особисту сторінку. Введіть логін пароль і клікайте Ввійти.
 2. На комп’ютері від вас вимагається натиснути на меню, що випадає (стрілочка вниз) в правому верхньому куті сайту. Далі вибираєте «Налаштування». У мобільному додаток операція не сильно відрізняється: необхідно відкрити меню 3 палички справа вгорі, потім виберіть «Налаштування облікового запису» -gt, Безпека.
 3. Вибираємо Управління аккаунтом, натискаємо на кнопку Редагувати.
 4. З’являється випадає інструкція. Спускаємося в самий низ і натискаємо Деактивувати акаунт.Перейшовши за посиланням Детальніше, ви дізнаєтеся: к чему приводит деактивация, яка інформація залишиться доступною, як виконати деактивацію в мобільному додатку, інструкція по виконанню відновлення.
 5. Введіть пароль і натисніть Далі. Якщо забули пароль, скористайтеся відновленням, для цього клікніть по посиланню Забули пароль ?. 
 6. Після успішного введення пароля відкриється нова сторінка з повідомленням про серйозність ваших намірів. Спустившись нижче, необхідно буде вказати причину відходу. Натисніть Інша і в другому пункті, де потрібно пояснити свій відхід докладніше нічого не пишіть. Поставте галочки для відмову від отримання листів на поштову скриньку.  
 7. Залишилося натиснути Деактивувати в заключний раз. Потім введіть капчу або пароль. Все готово.

Видалити сторінку Фейсбук назавжди

Перед тим як назавжди видалити сторінку в Фейсбуці уважно перегляньте всі ті матеріали, які зберігаються на ваш обліковий запис. Збережіть їх на комп’ютер, знімні носії або завантажте в хмару, без різниці куди. Для більшої впевненості в надійності скористайтеся Яндекс диском. Тепер ще раз переконаєтеся в своєму бажанні і починайте діяти.

 1. За стандартом заходимо на свою особисту сторінку в Facebook.
 2. Зліва від стрілочки вниз кнопка з питанням Швидка допомога, натискаємо на неї.
 3. У самому верху випадає панелі натискаємо по посиланню Довідковий центр.
 4. Наводимо курсор миші на третій зліва розділ Управління своїм акаунтом і вибираємо в списку найостаннішу посилання Деактивация або видалення облікового запису.
 5. Відкриється нова сторінка з декількома посиланнями на тему деактивації і видалення акова. Ви вибираєте і натискаєте на посилання Як видалити свій аккаунт назавжди ?.
 6. З’явиться випадає стаття, в якій в загальних рисах йдеться про безповоротній видалення профілю.
 7. На словах повідомте нам про це варто пряма анкор-посилання, що веде на видалення акаунту.
 8. Тут ви просто тиснете Видалити мій акаунт і все. На цьому завдання виконане. Ось посилання на пряме видалення: https://www.facebook.com/help/delete_account

висновок

Тепер ви знаєте, як тимчасово деактивувати профіль в фейсбуці і як піти з Фейсбук назавжди.

Що б хто не говорив, але Facebook набагато функціональніша і масштабніше, ніж Вконтакте. Напевно, саме тому для багатьох інтерфейс найбільшої соціальної мережі вважається більш складним.

Ссылка на основную публикацию