Як вийти з гри farming simulator 19

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як вийти з гри farming simulator 19, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як правильно вийти з гри farming simulator 19.

Щоб правильно вийти з гри fs 19, і не зіпсувати будь-які файли в грі, вам потрібно на свій клавіатурі зайти в меню паузи, на клавіатурі натискається клавіші «Esc», після чого ви потрапите в ігрове меню, де вам потрібно буде виконати наступні дія.
Отже, в самому верхньому ігровому меню розташовані різні кнопки близько 10 штук, з цих 10 кнопок є три кнопки, в яких присутня кнопка виходу з гри.
Перша кнопка з малюнком «Трактора», якщо натиснути на цю кнопку, то внизу ігрового меню, ви побачите кнопку, за допомогою якої ви зможете вийти з гри.
Друга кнопка з малюнком «Монітор», в цьому меню також є кнопка виходу з гри.
І остання кнопка з малюнком «Зошити», в цьому меню також присутній кнопка виходу з гри.
Отже, переходимо в одну з будь-яких трьох кнопок – малюнок «Трактора», «Монітор» або «Зошити».

Після того, як ви перейдете в одне з меню, в самому низу екрану, ви побачите кнопку вийти з гри.
Щоб вийти з гри, ви можете навести курсор миші на цю кнопку і один раз натиснути ліву кнопку миші або натиснути ту кнопку, яка намальована поруч з кнопкою «Вийти з гри».
Як видно на скріншоті, в моєму випадку, щоб вийти з гри, мені потрібно натиснути клавішу «backspace», стрілка назад, дана стрілка розташована поруч із клавішею «Enter».
Якщо ви граєте на іншому пристрої, то у вас може бути інша кнопка, яку можна буде подивитися навпаки кнопки «Вийти їх гри».
Після того як ви натиснете на кнопку «Вийти з гри», буде проведений вихід з кар’єри, але якщо гра не була збережена, то при натисканні на кнопку «Вийти з гри», у вас з’явиться віконце з пропозицією зберегти гру.

Коли ви вийдете з кар’єри гри, у вас відкриється головне меню гри, де вам потрібно буде натиснути на кнопку «Вийти».
Все натискаємо на кнопку «Вийти», після чого повністю відбудеться вихід з гри fs 19.

Тепер ви знаєте, як повністю вийти з гри farming simulator 19, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию