Як використовувати електронну пошту на повну потужність

Як використовувати електронну пошту на повну потужність

 Електронна пошта є найстарішим і до сих пір найпопулярнішим сервісом Інтернету. Це вже потім з’явилися веб-додатки, які вміють буквально все, що вам тільки може знадобитися. Однак стара добра пошта не здається і теж вчиться новим трюкам. У цьому огляді ви довідаєтеся про декілька незвичайних діях, які можна здійснювати за допомогою своєї поштової скриньки (… with a little help from my friends).

Отже, за допомогою електронної пошти можна …

Створити веб-сторінку

Отримали цікавий лист, який хочете показати всім бажаючим? Зовсім не обов’язково пересилати його цілій купі народу по електронній пошті. Досить просто відправити його за адресою p@mailp.in, і воно перетвориться в симпатичну веб-сторінку, яку тут же можна розшарити в Twitter, Facebook, Google+ або іншим зручним для вас способом.

Створити пост в блозі

Дуже багато популярних блогоплатформи, в тому числі Blogger, WordPress, Tumblr, дозволяють створювати пости за допомогою відправки листа по електронній пошті. В цьому випадку тема стає заголовком, а тіло листи – вмістом поста.

Для активації цієї функції відкрийте настройки свого блогу, дозвольте створення повідомлень на основі електронних листів і отримаєте свій секретний адресу електронної пошти, на який вам і потрібно відсилати повідомлення.

Конвертувати файли, картинки, документи в різні формати

Вам необхідно перетворити один формат файлу в інший, а потрібної програми на комп’ютері немає? Тоді скористайтеся своєю електронною поштою та відправте цей файл за адресою format@zamzar.com, де слово format необхідно замінити на назву потрібного вам розширення.

 

Наприклад, якщо ви хочете документ DOC конвертувати в PDF, то слід відправити цей файл за адресою pdf@zamzar.com. Через деякий час в листі ви отримаєте готовий результат. Приймаються до обробки файли розміром до 1 Мб.

Зберегти будь-яку веб-сторінку

Якщо ви не встигаєте прочитати всі цікаві статті в Інтернеті, то можна їх зберігати на своєму пристрої, щоб потім вивчити у вільний час. Робити це зручно в форматі PDF, який досить компактний і відображається однаково добре на всіх пристроях. Для цього необхідно просто відправити посилання на цікаву для вас сторінку за адресою webconvert@pdfconvert.me. Буквально через кілька секунд прийде повідомлення з вкладенням, що містить потрібну вам сторінку у вигляді електронного документа.

отримувати нагадування

У Мережі існує безліч різних таймерів, планувальників і інших способів управління своїм часом. Але можна використовувати для цього і ваш поштовий сервіс. Просто надішліть листа на адресу time@reminderbaba.com, де слово time слід замінити на потрібний вам інтервал.

 

Наприклад, якщо вам потрібно нагадування через 10 хвилин, то лист слід відправити за адресою 10mins @ reminderbaba. Таким же чином можна встановити буквально будь-які тимчасові проміжки, в тому числі повторювані нагадування (раз в тиждень, місяць, рік, в призначений час і так далі).

Додавати події в ваш календар

Іноді буває, що ви отримуєте по електронній пошті важливий лист про якийсь подію, яке не можна пропустити або забути. Найкраще в цьому випадку поставити собі зарубку в календарі. Gmail має простий спосіб зробити це для Google Calendar, але що якщо ви користуєтеся іншою зв’язкою сервісів?

У цьому випадку просто пересилаємо свій лист за адресою add@super.cc. Ваш лист буде проаналізовано на предмет наявності в ньому дат, і в результаті буде створено відповідну подію в календарі. Але для того, щоб все це запрацювало, необхідно зареєструватися і зробити деякі налаштування на сервісі Super.cc.

Завантажувати файли в Google Drive, Dropbox або OneDrive

Якщо ви зареєструєтесь в сервісі Email It In, то отримаєте спеціальну поштову адресу виду example@emailitin.com. Відправивши на нього лист з вкладенням, ви тим самим дасте сервісу команду завантажити отриманий файл в одне з ваших файлових сховищ.

Як бачимо, за допомогою електронної пошти можна виконувати безліч цілком нагальних завдань. Іноді це буває набагато зручніше і швидше, ніж переходити на сторінку відповідного сервісу, тому пропонуємо вам взяти ці методи на озброєння.

Ссылка на основную публикацию