Як використовувати Google Chrome для віддаленого доступу до комп’ютера

Google Chrome має дуже цікаве доповнення, за допомогою якого ви зможете безкоштовно підключатися до свого комп’ютера з будь-якої точки земної кулі. Також за допомогою цього додатку ви зможете надавати віддалену підтримку вашим друзям, тобто при необхідності бачити їх екран і управляти діями їх комп’ютера.

Так, є багато інших інструментів для віддаленої підтримки, але вони все щодо безкоштовні і через час починають обмежувати час сеансу, а це трохи напружує …

У сьогоднішній статті розглянемо способи отримання віддаленої підтримки за допомогою Google Chrome, і розглянемо як налаштувати віддалений доступ до свого комп’ютера.

Установка доповнення для віддаленої підтримки через Google Chrome

Відкриваємо браузер Google Chrome і переходимо на сторінку з доповненням для віддаленого підключення. Справа вгорі натискаємо “Встановити”

натискаємо “Встановити додаток”

Примітка: дане доповнення потрібно встановити як на комп’ютері з якого ви хочете віддалено працювати, так і на тому пристрої до якого ви хочете підключитися.

Після установки додаток “Віддалений робочий стіл Chrome” з’явиться у вкладці “Сервіси”. Тобто, відкриваєте браузер Chrome => відкриваєте нову вкладку і справа вгорі вибираєте “Сервіси”

і нижче ви побачите додаток “Віддалений робочий стіл Chrome”

До вашої Google Chrome повинен бути прив’язаний аккаунт Google (якщо у вас його немає – створіть його), всі налаштування віддаленого робочого столу будуть прив’язані до нього і при першому запуску програми у вас буде запитано дозвіл на роботу з ним. Дане запит разовий і натискайте просто “Дозволити”

Налагодження підключення до комп’ютера за допомогою Google Chrome

Якщо ви використовуєте не одне пристрій і вам хочеться між ними мати віддалений доступ, щоб наприклад з роботи зайти на домашній комп’ютер:

1.Запускаем додаток “Віддалений робочий стіл Chrome” (як описувалося вище);

2.Вибіраем в пункті “Мої комп’ютери” – Початок роботи;

3. Тепер вибираємо “Дозволити віддалене підключення”;

4. У перший раз Вам запропонує встановити ще одне доповнення – в вікні натискаємо “Прийняти умови і встановити”

5. Після виконання 4 пункту почнеться завантаження файлу і ви побачите його в лівому нижньому кутку, коли він завантажитися – натисніть на нього подвійним клацанням і встановіть

6. Тепер потрібно придумати PIN-код – це ще один рівень захисту, як говорилося вже вище – настройки віддаленого робочого стола прив’язані до аккаунту Google, і якщо навіть хтось знає логін і пароль до вашого облікового запису, то щоб скористатися віддаленим підключенням – йому доведеться ще вгадувати PIN-код. PIN-код – набір не менш 6 цифр (бажано їх не забувати 🙂)

7. Тепер в списку для підключення ви побачите свій пристрій, і з правого боку від нього у вас є можливість “заборонити віддалене підключення” (якщо в майбутньому у вас виникне така необхідність, можете відключити можливість заходити віддалено на даний пристрій з вашого облікового запису)

8. У цьому ж вікні можна натиснути на олівець і змінити назву пристрою

9. Тепер, якщо ви хочете щоб на даний пристрій у вас був доступ завжди – потрібно залишати його завжди включеним і відключити режим сну. Щоб зайти на нього з іншого комп’ютера – потрібно увійти в Google Chrome під своїм обліковим записом => зайти в “Сервіси” (як показувалося вище) => відкрити програму “Віддалений робочий стіл Chrome” => в пункті “Мої комп’ютери” вибрати ваш пристрій

10. Вибравши пристрій вам запропонує ввести PIN-код, після введення натисніть “Підключення”

11. Після чого ви побачите віддалений робочий стіл вашого пристрою і зможете їм управляти

Віддалена підтримка за допомогою Google Chrome

Як говорилося вже вище, для віддаленої підтримки за допомогою Chrome – на обох комп’ютерах має бути встановлено додаток “Віддалений робочий стіл Chrome”.

Якщо ви хочете комусь допомогти, то на обох комп’ютерах потрібно відкрити браузер Chrome => сервіси => додаток “Віддалений робочий стіл Chrome” => на комп’ютері користувача де потрібна підтримка в поле “Віддалена підтримка – потрібно натиснути на” Поділитися “, а на комп’ютері з якого буде проводитися підтримка – натиснути” Доступ “

Якщо ви натиснули “Поділитися” то вам висвітить код який потрібно продиктувати людині, який вам повинен допомогти

Якщо вам потрібно допомогти комусь віддалено і ви натиснули вище “Доступ” – потрібно ввести цифри, які вам продиктували

Після даних дій запуститься віддалений робочий стіл і ви зможете комусь допомогти, або вам хтось допоможе 🙂 Якщо є доповнення – пишіть коментарі.

Ссылка на основную публикацию