Як використовувати обмінник WebMoney і альтернативні варіанти обміну валют


Як використовувати обмінник WebMoney і альтернативні варіанти обміну валют

Ні для кого не секрет, що електронні платіжні системи на сьогоднішній день надзвичайно популярні і затребувані, особливо це стосується WebMoney. Звичайно така тенденція легко з’ясовна, так як використання електронної платіжної системи істотно спрощує життя сучасних людей. Але незважаючи на те, що Вебмані використовується людьми регулярно для різних цілей, багато хто до цих пір не знають, як здійснювати певні операції в ній.

Всі, хто мають власні електронні гаманці в WebMoney знають, що там можна створювати кілька гаманців, на яких будуть зберігатися кошти в різній валюті. Відповідно, не дивно, дуже часто у людей виникають труднощі в процесі обміну однієї валюти на іншу.

Як використовувати обмінник WebMoney

Оскільки в WebMoney одна людина може створювати електронні гаманці різного типу, природно, що система дає варіанти обміну титульних знаків. Звичайно, в разі необхідності на допомогу людині завжди можуть прийти електронні обмінники, за допомогою яких обміняти кошти можна швидко і зручно. Але здійснити обмін валют можна безпосередньо на сайті самої системи, так як для цього існує сервіс WM Keeper, який можна назвати вбудованим в систему автоматом для переказу грошей.

Для того щоб скористатися обмінником Вебмані, необхідно зайти на сторінку свого гаманця і перейти на сервер WM Keeper Standart. Зайшовши в систему необхідно відкрити пункт «Фінанси» і перейти на вкладку «Гаманці». Після цього з’явиться вікно, де необхідно клікнути на значок «Обміняти», який знаходиться в правому верхньому куті. Далі з’явиться форма перекладу, в якій має бути вказано тип валюти і суму обміну, після чого підтвердити обмін. Якщо операція проведення успішно, тоді в розділі «Нові операції» можна переглянути інформацію про неї. Крім стандартного способу обміну Вебмані, система пропонує ще кілька типів обмінників, а саме WM Keeper WinPro, WM Keeper WebPro і WM Keeper для смартфонів.

Курс валют в обмінниках Вебмані встановлюється безпосередньо самою системою, з урахуванням курсу Національного банку. Саме тому такий курс може не завжди влаштовувати людини, і він починає шукати більш вигідні способи обміну валют. Саме тому чималою популярністю сьогодні користуються незалежні віртуальні обмінні пункти. Електронних обмінних пунктів зараз досить багато, і відповідно, курс валют в них може відрізнятися. Саме тому, завдяки обмінним пунктам, можна здійснити обмін валют Вебмані на максимально вигідних умовах. Але тут виникає інша трудність, як знайти оптимальний варіант обмінника, витративши при цьому мінімум часу?

Як знайти кращий віртуальний обмінник

Оскільки в Інтернеті створено досить багато віртуальних обмінних пунктів, і всі вони працюють на різних умовах, часом у людей виникають труднощі при виборі конкретного обмінника. На щастя існує моніторинг обмінників, там підібрати оптимальний WebMoney обмінник не складе особливих труднощів. Моніторинг обмінників – це спеціалізований ресурс, на якому зібрана велика кількість віртуальних обмінних пунктів, з оптимальними умовами співпраці. Більш того, всі обмінні пункти, представлені на моніторингу, пройшли перевірку, відповідно, можна бути впевненим в тому, що вони надають чесні послуги.

Ссылка на основную публикацию