Як використовувати телефон в якості миші, клавіатури і пульта управління для ПК

Іноді лежиш у ліжку за кілька метрів від комп’ютера і дивишся фільм, в певний момент він закінчується або з якихось причин переривається – можна встати, підійти до комп’ютера і зробити необхідні дії, а можна використовувати телефон, який лежить поруч, як миші або клавіатури і зробити все те ж саме. У сьогоднішній статті розглянемо як налаштувати зв’язок між телефоном і ПК, щоб можна було використовувати його в якості миші, клавіатури або пульта.

Стандартними функціями Windows зв’язати телефон і ПК вийде, в цьому нам допоможе додаток United Remote.

Установка сервера на комп’ютер

Заходимо на сайт United Remote і натискаємо Download, до речі дане програмне забезпечення працює на Windows, Linux, Mac, IOS, Android

Щоб завантажити останню версію – вибираємо Latest Server, якщо хочете інші версії – Other Versions.

Запускаємо викачаний файл, його розмір до 30Мб.

Під час установки потрібно кругом натискати Next, єдине в одному вікні потрібно прийняти угоду (поставити галочку в полі “I accept the agreement”), і ще в одному вікні вибрати шлях для установки програми (можна залишити за замовчуванням). Решта вікна краще залишити за замовчуванням і натискати далі.

Після установки дана програма запуститься в треї, якщо цього не відбулося – зайдіть в пуск => всі програми і запустіть додаток.

Установка United Remote на телефон

На сайті United Remote внизу ви знайдете посилання на установку цього додатка на Android, IPhone або Windows Phone.

Є безкоштовна версія Remote і платна з більш великою кількістю інструментів, для використання телефону в якості миші, клавіатури і пульта- вистачить і безкоштовною, просто виберіть свій пристрій і натисніть “Встановити”.

Після установки на вашому телефоні з’явиться ярлик програми, після запуску якого вам запропонує сканувати пристрої у вашій мережі через Bluetooth або мережу Wi Fi. Тобто комп’ютер і телефон повинні бути в одній мережі Wi Fi, або інший варіант підключення через Bluetooth.

Enable Wi Fi – включити мережу Wi Fi і підключитися до потрібної мережі.

Enable Bluetooth – включити Bluetooth і підключитися до потрібного пристрою.

Періодично може з’являтися пропозицію купити повну версію програми, що не є обов’язковим! Натискаємо “Skip and continue”.

Після пошуку доступних пристроїв в заданій мережі – вам запропонує вибрати пристрій до якого підключитися, мені вдалося зв’язати пристрій тільки після перезапуску сервера на комп’ютері (тобто закрив додаток на комп’ютері, і відкрив знову), а вам можливо цього не доведеться робити.

Після натискання на “Let’s get started” у вас з’явиться список доступних інструментів для віддаленої роботи на ПК. Можливо перед цим вам запропонує встановити додаток сервер, на що ви натиснете “I have installed the server”.

Якщо вибрати “Basic Input” ви зможете: використовувати телефон як мишку для комп’ютера (на будь-якій відстані), просто водячи пальцем по екрану телефону (дуже схоже з тачпадом ноутбука, також подвійне постукування використовується як ліва клавіша миші); використовувати телефон як клавіатуру для комп’ютера, тобто натиснувши на клавіатуру зліва внизу екрану – у вас з’явиться екранна клавіатура, натискаючи на яку символи будуть з’являтися на екрані комп’ютера.

Натиснувши на ноту внизу екрану – ви зможете перемикати треки, регулювати звук.

Повернувшись назад на екран вибору інструментів для віддаленого сканування – ви зможете вибрати “File Manager”, даний інструмент покаже всі диски, папки і файли комп’ютера. Ви зможете переміщатися по ним, копіювати, видаляти і відкривати їх, відкриваючи файл – він відкриється не на телефоні, а на комп’ютері, тобто якщо ви відкрили аудіо файл – на комп’ютері почне грати дана композиція.

Ще один інструмент з стартового меню “Media”, з його допомогою можна: регулювати гучність комп’ютера, перемикати треки, зупинити або почати відтворення

Також з головного меню можна вибрати “Power”, з його допомогою можна: вимкнути або перезавантажити комп’ютер, вийти з системи, заблокувати, перевести в сон, вивести зі сну комп’ютер.

Якщо в головному меню натиснути на + ви зможете додати ще кілька безкоштовних інструментів для управління комп’ютером за допомогою телефону. Наприклад можна додати можливість швидко відкривати і працювати з додатками в меню “Пуск”, або зможете додати інструмент “Диспетчер завдань”, в ньому можна побачити всі процеси комп’ютера, а також зупиняти їх або видаляти …

За допомогою програми United Remote ви можете керувати комп’ютером за кілька телефонних номерів, в ньому є безліч безкоштовних інструментів для роботи з комп’ютером. Цей додаток перетворить ваш телефон в мишку та клавіатуру для комп’ютера, а ще дасть можливість використовувати телефон як пульт, на ньому знаходиться безліч клавіш для швидкого управління комп’ютером. Також дана програма працює на різних операційних системах.

Ссылка на основную публикацию