Як вимкнути чорно-білий режим в Windows 10

У Windows 10 інколи з’являється помилка, в результаті якої екран монітора несподівано стає чорно-білим. Давайте подивимося, як можна виправити цю помилку.

Кольоровий фільтр в Параметрах

В першу чергу рекомендуємо перевірити найпоширенішу помилку – установку відповідного режиму в розділі «Спеціальні можливості» системного застосування «Параметри». Відкриваємо цей аплет і в розділі «Кольорові фільтри» відключаємо використання фільтрів.

Виправлення реєстру

Виправити помилку з чорно-білим зображення на моніторі можна також шляхом невеликої правки реєстру. У редакторі (Win-R +regedit) І відкриваємо адресу HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ ColorFiltering

Там знаходимо параметр Active. Щоб вимкнути фільтр, встановлюємо значення «0».

налаштування відеоадаптера

Іноді може трапитися і так, що після вищеописаних дій екран все одно продовжує залишатися чорно-білим. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, то у вас, швидше за все, встановлена ​​дискретна відеокарта і причини криються в її настройках.

відеокарта Nvidia

Відкрийте фірмову панель Nvidia за допомогою однойменного пункту меню, що викликається клацанням ПКМ по десктопу. В Панелі розгортаємо пункт «Дисплей» і натискаємо «Регулювання параметрів кольору робочого столу». При зображенні в сірих тонах повзунок «Цифрова інтенсивність» буде знаходитися в крайньому лівому положенні. Пересуваємо його вправо до тих пір, поки картинка не стане прийнятною (зазвичай до рівня 50%).

Відеокарта ATI Radeon

Залежно від встановленої відеокарти вам необхідно буде зробити наступне:

  • У додатку Catalyst Control Center клацнути «Defaults» в підрозділі «Display Color»;
  • В AMD Radeon Settings тиснемо на кнопку «Reset» в розділі «Display» для скидання поточних налаштувань.

сторонні додатки

Поява чорно-білого екрану в Windows 10 може бути пов’язано з некоректною роботою сторонніх програм. Щоб перевірити це, використовуйте режим чистої завантаження Windows. Якщо в ньому проблема зникла – шукайте додаток, яке послужило причиною появи чорно-білого зображення.

налаштування монітора

Причиною збоїв можуть бути настройки монітора (в разі, якщо ви користуєтеся стаціонарним комп’ютером). Зайдіть в меню монітора і виконайте скидання налаштувань до заводських значень.

замість післямови

Ми розглянули основні причини появи чорно-білого зображення на екрані Windows 10 і способи їх усунення. Якщо нічого не допомогло, – спробуйте, по можливості перевірити, чи має місце ця проблема при підключенні монітора іншого роз’єму або взагалі до іншого комп’ютера. Ну, а якщо ви зрозумієте, що поломка несе апаратний характер – зверніться в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию