Як виправити помилку сценарію в Windows? докладна інструкція

Помилка сценарію Windows явно вказує на збої в роботі скриптів, файлів або деяких платформ для обробки коду. Можливо, на якомусь етапі завантаження проявляються неправильні посилання або має намір пошкоджені файли. Іноді це трапляється внаслідок вірусів, а іноді через некоректну роботу самого коду.

Сталася помилка сценарію, що робити? – Найперше слід знати, що помилка поділяється на 3 групи, кожна має свою причину і рішення, так можна виділити: помилку в браузері, в Windows або проблему з run.vbs. Кожна категорія має свої особливості усунення, тому в залежності від роду помилки, потрібно викорінювати захворювання системи.

Що робити, якщо на цій сторінці сталася помилка сценарію в Internet Explorer?

На цій сторінці сталася помилка сценарію – одна з найпоширеніших несправностей, виникає зазвичай в браузері, особливо часто в IE, при цьому версія не грає ролі. Причиною проблеми стає або сам ресурс, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, або несправність з боку користувача.

Попередньо слід перевстановити / оновити браузер, ймовірно, він має якісь пошкодження. Простіший варіант – це просто почистити кеш і куки, процедура виконується за допомогою CCleaner. Необхідно просто запустити сканер і видалити тимчасові файли.

Помилка сценарію як усунути, якщо проблема з боку ресурсу? – На жаль, але вплинути на написаний код неможливо, зазвичай проблема в JavaScript або ж VBScript. Єдиний дієвий і простий варіант полягає у видаленні вікна з помилкою, таким чином вам не будемо показуватися повідомлення, а сторінка буде опрацьовано на стільки, на скільки це можливо. Вам слід:

 1. Відкрийте Internet Explorer;
 2. Натисніть на кнопку меню і виберіть «Властивості браузера»;
 1. Перейдіть в розділ «Додатково»;
 2. Встановіть прапори біля опцій «Вимкнути налагодження сценаріїв»;
 3. Трохи нижче зніміть виділення з повідомлення про помилку.

Таким чином, ми розібралися, як виправити помилку сценарію, точніше просто прибрати спливаюче вікно. Причина виникнення помилки, швидше за все, не в вашій системі, і вирішувати несправність слід по іншу сторону, майстрами сайту.

Помилка сценаріїв Windows

Зовсім іншого роду проблема, так як помилка сценаріїв Віндовс виникає після запуску системи і не відноситься до браузеру. При цьому всі версії Windows в зоні ризику, що збільшує ймовірність зіткнутися з несправністю. Для відключення такого повідомлення слід встановити коректний рівень доступу для реєстру. Як прибрати помилку сценарію при запуску?

 1. Натисніть Win + R і введіть regedit;
 2. ПКМ по розділу HKEY_LOCAL_MACHINE, виберіть властивість «Дозволи …»;
 1. Виберіть серед користувачів пункт «Все» і знизу встановіть прапорець біля «Повний доступ»;
 2. Натисніть на кнопку «Додатково»;
 1. Встановіть виділення на суб’єкт «Все» і клік по «Змінити»;
 2. Знову поставте «Повний доступ» і перезавантажте ПК;
 3. Використовуйте поєднання Win + R і введіть cmd, потім вставте рядок regsvr32 c: windowssystem32msxml.dll.

Помилка сценаріїв Windows після подібної маніпуляції повинна зникнути і більше не турбувати користувача. Навіть з тим урахуванням, що повідомлення може не надавати ніякого негативного впливу на систему, воно все одно викликає незручності.

Якщо з’являється помилка сценарію при запуску і далі завантаження системи не проводиться, необхідно запустити Windows з безпечного режиму і відкотитися, також слід виконати описану раніше процедуру. На крайній випадок необхідно скористатися засобом відновлення з установочного дистрибутива.

Як виправити помилку сценарію run.vbs?

Поряд з іншими збоями в сценаріях, можна зіткнутися з питанням – як виправити помилку сценарію run.vbs, при цьому Windows зберігає чорний екран, без будь-яких активних елементів. Помилка сценарію Віндовс 7 в даному ракурсі виникає тільки через дії вірусів, вони замінюють коректні параметри реєстру на підроблені, щоб в подальшому шкодити і красти.

Коли помилка з run.vbs проявилася це вказує на те, що, швидше за все, вірус був виявлений і вилучений, а відсутність робочого столу тільки наслідок шкідливого впливу. Для реабілітації системи необхідно виконати:

 1. Затисніть Alt + Ctrl + Del;
 2. У диспетчері натисніть на «Файл»;
 3. Далі «Нова задача»;
 1. Використовуйте команду explorer.exe.

Така дія допоможе тільки лише одноразово запустити процес робочого столу, проблема все ще збережеться після перезапуску системи. Для нормалізації роботи Windows необхідно замінити параметри, які були зіпсовані, а знаходяться вони в реєстрі:

 1. Win + R і regedit;
 2. Дотримуйтесь шляхом HKEY_LOCAL_MACHINE-> SOFTWARE-> Microsoft-> Windows NT-> CurrentVersion-> Winlogon;
 3. Виділіть параметр «Shell» за допомогою подвійного натискання;
 4. У рядку «Значення» вкажіть explorer.exe;
 1. Подібна дія потрібно зробити і в іншому параметрі Userinit, для цього встановіть C: Windowssystem32userinit.exe.

В цілому цього цілком достатньо для повноцінного видалення вірусної активності з системи, але додатково можна за допомогою пошуку видалити всі згадки про run.vbs.

Також можна скористатися відновленням системи, за умови наявності коректних точок.

Комплексний підхід до видалення помилки про некоректність сценаріїв дозволяє повністю усунути проблему – не залежно від причини і роду її виникнення.

Ссылка на основную публикацию