Як виправити помилки Windows за допомогою сторонніх програм

У процесі роботи в Windows можуть почати з’являтися помилки, що доставляють безліч неприємностей користувачам. Давайте розглянемо з вами кілька безкоштовних додатків, здатні швидко і просто в автоматичному режимі виправити найпоширеніші помилки операційної системи.

FixWin 10

Додаток не вимагає установки на комп’ютер. Всі типові проблеми Windows згруповані за категоріями в меню зліва, причому помилки «десятки» винесені в окремий розділ. Помилки виправляються в один клік, для цього достатньо просто натиснути кнопку «Fix».

З недоліків можна відзначити відсутність російського інтерфейсу, хоча для багатьох користувачів це не стане на заваді.

Windows Repair Toolbox

являє собою графічну оболонку для цілого пакету утиліт для обслуговування Windows. Всі програми, об’єднані в даній утиліті, є безкоштовними і добре себе зарекомендували.

За допомогою Windows Repair Tool ви зможете оперативно виправити помилки операційної системи. Всі утиліти можна оновити прямо з головного вікна.

KerishDoctor2017

Додаток являє собою цілий програмний комплекс для обслуговування комп’ютера. Утиліти для виправлення помилок Windows знаходяться в розділі «Рішення проблем з ПК» меню «Обслуговування».

В даному розділі знаходиться набір утиліт дозволяють в один клік виправити типові проблеми, що виникають в Windows.

NetAdapter Repair All In One

Утиліта буде затребувана в разі виправлення помилок при підключенні до Інтернет і при роботі в локальній мережі. Вона вам знадобиться, якщо ви не можете відкрити свій улюблений сайт або якщо раптом зовсім пропало Інтернет-з’єднання.

Антивірусна програма AVZ також вміє виправляти типові помилки Windows. Знайти необхідний розділ можна в меню «Файл» – «Відновлення системи».

Easy Fix від Microsoft

Розробниками з Microsoft також випущений збірник програм для автоматичного виправлення помилок ОС, однак він представлений на як набір окремо завантаження. Навіть незважаючи на деяку незручність, ми рекомендуємо користуватися саме цим набором утиліт від розробників операційної системи.

 

Системні інструменти Windows

У складі самої операційної системи є вбудований інструмент, який так і називається «Усунення неполадок». Нехтувати їм не слід – його можливостей цілком вистачає для виправлення виниклих помилок.

замість післямови

Ми з вами розглянули кілька програм, здатних автоматично виправити найбільш типові помилки операційної системи. Кожна з них має свої плюси і мінуси. А якою програмою користуєтеся ви?

Ссылка на основную публикацию