Як вирівняти земельну ділянку farming simulator 19

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як в грі farming simulator 2019 вирівняти ділянку землі, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як вирівняти земельну ділянку farming simulator 19.

Перед тим як почати вирівнювати ділянку в fs 19, вам потрібно підійти до поля, на якому ви будите вирівнювати землю.
Якщо на полях, де ви хочете вирівняти землю, присутній техніка, то всю техніку потрібно відігнати подалі щоб ми могли повністю вирівняти ділянку землі.

Після того як ви прибрали всю техніку з ділянки, на якому ви хочете вирівняти землю, вам потрібно на своїй клавіатурі натиснути на англійську клавішу «P», вона ж позначена російською буквою «З».
Коли ви натиснете на клавішу «P», у вас відкриється спеціальне меню, де вам потрібно вибрати значок з малюнком лопати і натиснути на кнопку «Почати планування».

Коли, ви натиснете на кнопку «Почати планування», ви зможете приступити до вирівнювання будь-якої ділянки землі fs 2019.
У лівому меню екрану, ви побачите меню, з підказками, які кнопки потрібно натискати для вирівнювання ділянки.
Якщо у вас немає меню підказок, то вам потрібно натиснути на клавішу «F1», при повторному натисканні клавіші «F1», підказки включатися або відключатися.
Перше що нам знадобиться зробити – це змінити форму модифікації, за допомогою якої, ми будемо вирівнювати земельну ділянку.
Як видно на скріншоті в меню підказок навпроти рядка «Змінити форму модифікації» позначена англійська клавіша «С», ось її нам і потрібно натиснути, щоб змінити форму, за допомогою якої ми будемо вирівнювати земельну ділянку.
Другий пункт, який також важливий – це «Змінити радіус», за допомогою даної функції, ми зможемо збільшити або зменшити форму модифікації, для вирівнювання земельної ділянки.
Як видно на скріншоті пункт «Змінити радіус» змінюється клавішами стрілок вправо і вліво.

Після того як ви змінили і збільшили форму модифікації, нам потрібно активувати функцію вирівнювання.
Як видно на скріншоті в меню підказок позначений пункт «Вирівняти», в цьому пункті сказано, щоб вирівняти будь-яку ділянку землі, потрібно затиснути ліву і праву кнопку миші, потім не відпускаючи дані кнопки, водимо мишкою по тій ділянці, в якому, ви хочете вирівняти поле або землю.
Зверніть увагу: якщо ви вирівняєте поле, то на ньому ви не зможете садити, вам потрібно буде заново зробити поле.
Поле створити дуже легко, тому не бійтеся вирівняти ділянку з полем.
Якщо ви не знаєте, як створити поле в fs 19, то ви можете подивитися інструкцію, в якій, ви дізнаєтеся, як створити поле farming simulator 19.
Що ще я хотів вам сказати про вирівнювання земельної ділянки, коли, ви будите вирівнювати земельну ділянку, то за вирівнювання певної ділянки з вашого балансу буде зніматися певна сума грошей.

Після того як ви будите спеціальною формою водити по полю, то ви побачите рівне поле, на якому, ви зможете створити безліч полів і вирощувати різні види врожаю.
Також вам може бути цікаво знати як змінити ландшафт в fs 19 – дивитись інструкцію, як поміняти ландшафт в farming simulator 2019.

Тепер ви знаєте, як зробити рівне поле в грі farming simulator 19, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию