Як вирізати з відео частина або нарізати його на фрагменти?

Тим, хто займається монтажем, добре знайома ситуація, коли необхідно обрізати ролик, вирізати невеликий (або великий) фрагмент або видалити з нього всього кілька секунд. Ознайомившись з нашою інструкцією, Ви зможете легко і просто вирізати шматок відео за допомогою двох популярних додатків.
Movavi Video Suite
завантажити

Представлені рішення підійдуть не тільки досвідченим, але і починаючим користувачам. Вони володіють всіма основними інструментами для роботи з відео і відрізняються інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Для установки не знадобиться багато місця на жорсткому диску, а їх системні вимоги цілком прийнятні. Будь-яка представлена ​​програма обрізки відео здатна нарізати відео на частини, вирізати середину або тільки деякі кадри, склеїти фрагменти буквально за кілька кліків. 

Обрізка відео файлу в Моваві Video Suite

Установка і запуск

Додаток вважається професійним інструментом, адаптованим для рядових користувачів. Серед його основних переваг варто виділити широкі можливості конвертації і обробки відео, великий набір ефектів і переходів, а також спритну роботу. При першому запуску програма нарізки відео показує список меню, в якому нам необхідно вибрати «Редагування відео».

Додавання файлу

У вікні програми знаходяться безліч панелей і меню для управління настройками поточної сесії. У правій частині екрана – вікно попереднього перегляду, а внизу – шкала часу. Для завантаження відео редактор пропонує кілька варіантів джерел. Ви можете як скористатися записом, збереженої на диску, так і отримати зображення з зовнішньої камери, екрану-монітора. Так що виконайте запис або додайте відеофайл з потрібної папки на ПК. 

панель редагування

Після вибору підходящого ролика він відразу ж з’являється на часовій шкалі. Над нею знаходиться панель з іконками. Всі вони призначені для запуску інструментів редагування. Інструмент обрізки представлений іконкою із зображенням ножиць, як показано на зображенні. Залишилося зовсім небагато – встановити початкову точку, кінцеву точку вирізання.

видалення відрізка

Зверніть увагу, що спочатку потрібно пересунути червоний маркер на шкалі для вибору моменту, з якого буде починатися непотрібний фрагмент. Тільки після цього слід натискати на іконку з ножицями. Потім таким же чином вибираємо останню секунду шматка який потрібно прибрати з фільму, і знову натискаємо на «Ножиці». Для видалення отриманої частини вибираємо його кнопкою мишки і натискаємо DELETE на клавіатурі. Виділений фрагмент зникне.

експорт ролика

Для того щоб зберегти фільм натискаємо відповідну кнопку в правому нижньому кутку вікна. Відкриється вікно з параметрами експорту, в якому можна вказати шлях, по якому збережеться файл, а також формат, якість, дозвіл. Для завершення роботи натискаємо кнопку «Старт» і чекаємо закінчення кадрування і конвертації. 

Як прибрати фрагменти відео за допомогою відеомонтажу?

переваги застосування

Це одна з найпопулярніших програм нелінійного монтажу для новачків і просунутих користувачів. Вона дозволяє створювати якісні кліпи з фотографій, покращувати якість зображення, змінювати формат, а також вирізати непотрібні фрагменти відео та окремі його частини. Для початку роботи необхідно створити новий проект (як показано на скрині).

Вибір і додавання файлу

Після створення проекту необхідно додати відео. У вікні відразу ж відкриється дерево провідника Windows для швидкого пошуку файлу. Після вибору відео, клікніть на кнопку «Додати» і воно імпортується в проект. Переконайтеся, що вихідні на місці і переходите до наступного кроку.

обрізка ролика

Для того щоб видалити частину переходимо на вкладку «Редагувати» і вибираємо першу панель «Обрізати». Великий простір тут займає вікно попереднього перегляду зі шкалою часу, на якій розташовані спеціальні покажчики-повзунки. Переміщаючи перший повзунок, вибираємо початок фрагмента, який потрібно видалити. А другим повзунком, відповідно, встановлюємо кінець фрагмента. Зручно, що в лівій частині відображається час початку обрізки, кінця обрізки і загальна тривалість.

збереження

Після того фрагмент виділений, залишається вирізати частину відео ісохраніть файл. Для цього переходимо в останню вкладку «Створити». Тут можна вибрати відповідні параметри експорту – кодек, дозвіл картинки, якість і розмір. При натисканні кнопки «Створити» додаток запропонує вибрати місце для збереження обраної частини і почне процес створення нового відео в avi або будь-якому іншому форматі. 

Тепер Ви знаєте, як всього за кілька хвилин прибрати з кліпу непотрібні частини. Все що необхідно – слідувати нашій покрокової інструкції і різати акуратно, щоб вирізати тільки частина або зайві частини, але не відрізати з відео потрібні кілька секунд. 

Якщо з яких-небудь причин, зазначені програми не підходять, спробуйте вирізати фрагмент з відео за допомогою Кіностудії Windows. Безкоштовна студія дозволяє проводити примітивне редагування і навіть безболісно відрізати шматок відео, але можливостями не блищить.

Ссылка на основную публикацию