Як вивести біткоіни в рублі з мінімальною комісією?

Знову привіт всім! Сьогоднішній матеріал буде цікавий людям, хто так чи інакше намагається заробити на цифрових валютах. Хтось займається Майнінг, хтось їх купує і продає, заробляючи на різниці в курсах. У будь-якому випадку, настає момент, коли потрібно перетворювати наявні цифрові гроші в готівку. Сьогодні ми познайомимося з найбільш звичними способами виведення коштів з мережі криптовалюта.

Цифрових валют на сьогодні існує сотні, найвідоміша це біткоіни. Зовсім недавно її курс становив 18 000 доларів за одну монетку. І сьогодні для багатьох слово біткоіни це вже загальновживана назва будь-яких цифрових грошей. До того ж, в деяких випадках необхідно буває наявну у Вас цифрову валюту перевести спочатку в біткоіни, а потім вже по курсу виводити в гривні.

Багато питань виникає як вивести зароблене з популярного ресурсу blockchain.info, на якому можна завести гаманець і зберігати на ньому цифрові заощадження. ХотяБлокчейн теж вже стало загальновживаним словом, коли мова заходить про рахунок, на якому зберігаються Ваші цифрові заощадження. У будь-якій системі на біржі, або на пулі з видобутку криптовалюта Вам відкривається такий рахунок.

І якщо Ви зберігаєте цифрові монети у себе наприклад в мобільному телефоні, то й там у Вас є такий рахунок. Загалом, незалежно від того де він у вас є, такий рахунок є учасником мережі біткоіни, робота якої і грунтується на технології блокчейн.

Виводимо біткоіни з blokchain на карту Ощадбанку

Розрахунки в криптовалюта в Україні вести не заборонено. Сбербанк активно вивчає зараз блокчейн як такої. І якщо у Вас є класична карта Ощадбанку (Visa Classic або MasterCard), То можна сміливо ставати активним учасником розрахунків і в мережі біткоіни. Подивимося, як це робиться. Для початку реєструємося на блокчейн. інфо:

Реєстрація відбувається c підтвердженням електронною, звичайно пригнічує машинний переклад на сайті, але як говоритися чим багаті 🙂:

Бажано ще підключити собі і Сервіс Сбербанк-Онлайн. Тоді Ви зможете контролювати і здійснювати більшість операцій самостійно, зі свого комп’ютера або мобільного телефону. Отже, покажу, як вийшло це у мене. Після реєстрації я вивів з біржі на блокчейн свої біткоіни, так що у мене на рахунку з’явилася досить скромна сума, але в якості прикладу саме те.

Безпосередньо виводити цифрові валюти з блокчейна на карту поки не можна. Потрібно спочатку обмінювати їх на гривні. Як це зробити? Адже як то потрібно вибрати хороший обмінник, вигідний курс Складно? Ні. Є сервіс для моніторингу таких обмінників, абсолютно безкоштовний, називається bestchange.ru. Зліва список валют, вибираєте спочатку ту, яку потрібно продати, потім ту, яку потрібно купити:

Потім, щоб прибрати все зайве натискаємо кнопку Список:

і потім на кнопку Знайти кращий курс:

Зліва ми побачимо список обмінників, відсортований за спаданням, т. Е. В самому верху будуть розташовуватися обмінники з найвигіднішими курсом:

Курси змінюються кожну секунду, і цей список теж, тому потрібно кожен раз для відстеження вигідного курсу шукати кращий курс. Потрібно також враховувати мінімальну суму виведення бітконіна з конкретного обмінника, кількість позитивних відгуків (чим їх більше тим краще). І резерв валюти в обміннику. Якщо Ви плануйте виводити великі суми, то дивіться на резерв обмінника. Так само можна дізнатися приблизну суму яку Ви виведіть, використовуючи функцію Калькулятор. Ось мій баланс на блокчейне за офіційним курсом:

Вводимо кількість біткоіни в калькулятор:

Натискаємо Розрахувати і отримуємо наочну таблицю, вже більш зрозумілу скільки нам впаде на карту Ощадбанку:

Зверніть увагу, що сума більше, ніж у мене була в особистому кабінеті блокчейна. Це все тому, що поки я писав для Вас ці рядки, курс біткоіни злегка підріс. Ось так непередбачувано і змінюються курси криптовалюта, це робить їх привабливими для торгівлі на біржах. Поки я буду виводити, він ще багато разів зміниться.

Найвигідніші обмінники завжди встановлюють мінімальний ліміт виведення криптовалюта, він у кожного обмінника свій. У нас сьогодні сума для виведення невелика, тому ми виберемо такий обмінник, який дозволить нам міняти невеликі суми. Звичайно курс буде вже не таким вигідним, але таке життя, тобто плата за переклад :-P. Виводимо наші кровно зароблені на карту Ощад, вибравши в списку відповідний обмінник:

Заповнюємо реквізити так як на фото:

Далі безпосередньо висновок грошових коштів. Вам даються дані, які потрібно скопіювати для виведення в форму вашого гаманця на блокчейне:

Відкриваємо свій на гаманець на блочейн. інфо, і натискаємо Відправити:

Вставляємо скопійовані біткоіни-адреса та суму:

Після натискання кнопки Продовжити перевіряємо реквізити і гроші відправляться на карту. Тепер перевіримо, чи вигідніше відправляти криптовалюта на Яндекс-гроші:

 Як вивести біткони в грівенх на Яндекс гроші?

На Яндекс-гроші теж давно можна виводити біткоіни. Користуюся Яндексом дуже давно. Знову йдемо на bestchange.info вибираємо тепер в якості покупки Яндекс-гроші:

Використовуємо калькулятор для попереднього розрахунку, вибираємо знову X-Pay:

Як і минулого разу отримуємо дані біткоіни-адреси, з якого Вами система перерахує гроші на Ваш Яндекс гаманець:

Вставляємо біткоіни-адреса і суму. І тепер подивимося, яка в підсумку сума утворюється при виведенні з блокчейн.інфо:

З Яндекса можна переводити далі на сбербанк, буде взята ще комісія за переказ 1%.

Як перевести біткоіни на ківі гаманець

Переклад на ківі робиться аналогічним чином. Потрібно вибрати в якості валюти, що купується ківі гаманець в грівенх:

Так само заповнити всі поля:

Отримуємо реквізити для переказу:

Копіюємо ці реквізити в форму для перекладу з гаманця блокчейн.інфо:

Сума до висновку складе:

Виводити гроші з Ківі на сбербанк зараз не можна на пряму, але можна здійснювати покупки. Загалом, мало впливає на суму комісії то, куди Ви плануєте виводити біткоіни. Це скоріше питання комфорту куди Вам зручніше. А ось звідки виводити тут можна повибірать. Як ви могли помітити, сервіс bestchange дозволяє виводити на більшість інших популярних систем електронних платежів.

Так що можна виводити біткоіни сміливо, враховуючи, що основний вплив на суму комісії при виведенні впливає офіційний курс перш за все, потім сума яку Ви хочете вивести за один раз, і той сервіс звідки Ви виводите. Вигідніше виводити за один раз великі суми, тоді можна вибирати обмінник з більш вигідним курсом і отримати більший прибуток, ніж при виведенні невеликих сум.

Ссылка на основную публикацию