Як виводити гроші з Ютуб

І знову всім привіт! Сьогодні ми поговоримо з Вами про те, як виводити гроші з Ютуб. Якщо у Вас є канал, до якого підключена партнерська програма, але Ви не знаєте, як виводити гроші з Ютуб, то в даній статті я детально Вам про це розповім.

Якщо говорити заздалегідь – то способів виведення грошей з Ютуб досить багато, але всі вони залежать від партнерської програми Вашого каналу.

Наприклад, якщо Ви підключили на свій канал офіційну партнерську програму, то у Вас є кілька способів вивести гроші: або через Google AdSense або (якщо Ви живете в РФ), за допомогою сервісу Rapida. Далі ми поговоримо, як виводити гроші з Ютуб за допомогою AdSense.

Читайте також:

Але якщо ж на Вашому каналі є неофіційна партнерська програма (від сторонньої медіамережі), то тут у Вас з’являється набагато більше способів виведення грошей. Тут все буде залежати від того, на яку аудиторію буде орієнтована та чи інша медіамережа (на англомовну або російськомовну).

Англомовні медіамережі (на кшталт SocialBlade) дозволяють виводити гроші тільки на PayPal або віртуальну карту. Російськомовні-же, швидше за все, будуть підтримувати інші системи, на зразок Webmoney або Yandex Гаманець, тобто такі, якими набагато зручніше користуватися нам з Вами (живуть в країнах СНД).

Так як більшість медіамереж досить сильно схожі один на одного, то всі дії, які Вам потрібно провести для виведення грошей, теж не сильно відрізняються. По-перше, Вам знадобитися відкрити свій особистий аккаунт, куди будуть накопичуватися гроші з Ютуб. Після цього, Ви повинні будете вибрати відповідний спосіб виведення грошей, знову-ж, в залежності від орієнтації тієї чи іншої медіамережі. Ну а потім, коли з’явиться перша виплата – Вам залишиться лише її підтвердити і чекати приходу грошей.

Я розповів Вам про те, як знімати гроші з Ютуб за допомогою сторонніх медіамереж. Якщо ж на Вашому каналі підключена пряма (офіційна) партнерська програма, то для цієї мети Вам доведеться виконати пару дій, про що ми зараз і поговоримо.

Як виводити гроші з Ютуб за допомогою AdSense

Якщо на Вашому каналі підключена офіційна партнерська програма (або звичайна монетизація), то в такому випадку, щоб вивести гроші, Вам потрібно спочатку зареєструватися на самому AdSense, а потім зв’язати його зі своїм каналом.

Читайте також:

Реєстрацію Ви можете пройти на цьому сайті: “” (при заповненні форм будьте гранично уважні, щоб не припуститися помилки в адресі і ініціалах). Після реєстрації, зайдіть в налаштування свого облікового запису (а саме, у вкладку “комерційне використання“) І зв’яжіть свій канал з системою, щоб туди почали” капати “гроші.

Для цього, спочатку зайдіть в менеджер відео:

А потім, у вкладку “монетизація“, Де Вам треба буде натиснути на напис”зв’яжіть його“:

Далі вже самі розберетеся.

Читайте також:

Тепер, ви зможете виводити гроші кожен раз, коли у Вас набереться 100 доларів на основному рахунку AdSense. Гроші Ви зможете зняти за допомогою чека, який буде надходити до Вас пошту. Ось начебто і все.

Сьогодні я розповів Вам про те, як виводити гроші з Ютуб.

Всім до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию