Як взяти в оренду холодильну вітрину?

Оренда холодильної вітрини і стає затребуваною угодою особливо в літні місяці, коли на міських вулицях відкриваються нові літні кафе і невеликі торгові точки з продажу морозива і прохолодних напоїв.

З цієї причини компанії-орендодавці орієнтуються на малий і середній бізнес. Основну аудиторію споживачів становлять підприємці або власники сезонного бізнесу.

Іноді це можуть бути і бізнесмени, які освоюють нові напрямки діяльності. Чи не ризикуючи відразу купувати дорогу холодильну техніку або холодильно-торгівельне обладнання, ця категорія споживачів за краще її орендувати.

Як взяти в оренду?

Взяти в оренду холодильну вітрину сьогодні не складає труднощів, оскільки прокатом торгового холодильного обладнання часто займаються компанії, які займаються продажем цієї техніки і холодильних шаф.

На жаль, орендодавець не має ніяких гарантій, що його обладнання буде експлуатуватися клієнтами правильно – не перевантажувати товаром і перебувати в прийнятних умовах навколишнього середовища.

У таких випадках орендне обладнання стає малопридатним до роботи вже через три роки. Щоб якось себе підстрахувати, компанії-орендодавці стали надавати обладнання в лізинг, вимагаючи аванс в розмірі близько 30% від вартості самої техніки. Тривати лізинг може від 1 року до 5 років, а для вітрини холодильної кондитерської все 6.

Основні нюанси

«Здам в оренду холодильну вітрину» – такого роду оголошення шукають споживачі цієї послуги. Але чи є у неї будь-які тонкощі? Молодий бізнесмен повинен знати про це заздалегідь. Отже, договір найчастіше полягає як мінімум на півроку з внесенням передоплати за місяць.

Надалі користування обладнанням оплачується помісячно. Оскільки оренда холодильного обладнання на зразок холодильної вітрини Бірюса найбільш затребувана в літній період, орендодавець може робити виключення, надаючи його в користування всього на три місяці, що теж досить вигідно.

Якщо за час оренди трапляється поломка незалежно від причини, орендар несе повну відповідальність, передбачену в підписаному договорі. При експлуатації обладнання, в тому числі і автомобільного морозильника, з урахуванням всіх правил витрати після повернення обладнання лягають на орендодавця.

Статті витрат у компанії-орендодавця досить великі. Природно, що більшу частину займає безпосередньо придбання холодильного устаткування, але в кошторисі витрат завжди присутні такі пункти, як діагностика, обслуговування та ремонт техніки (навіть морозильної камери Позис).

Крім того, в деяких випадках може знадобитися заміна деталей і елементів пристроїв при їх пошкодженні.

Де орендувати холодильну вітрину в Києві і Одесі?

Така діяльність, як оренда холодильних вітрин в Києві не стає причиною конкуренції між орендодавцями з тієї причини, що їх небагато. Можна скористатися інтернетом в пошуках підходящої компанії.

Наприклад, потрібні оголошення можна зустріти на сайті kiev.promportal.su, kiev.prom.ua (представництво розташоване на вулиці Садовій, 49), kiev.ko.slando.ua. Оренда тут коштує близько 50 у.о. в місяць (стільки ж коштує холодильна камера Атлант в Харкові).

Оренда холодильних вітрин в Одесі – це напрямок діяльності таких інтернет-компаній, як odessa.promportal.su, odessa.od.slando.ua, odesskaya.prokatvsego.com.ua, 08.od.ua, odessa.naprokat.info.

Як бачите, вибір холодильного обладнання підприємцями нічим не ускладнений.

В українських обласних центрах легко знайти будь-яку необхідну обладнання, адже багатство модельного ряду і широта цінового діапазону, розроблені кращими виробниками різних країн, створюють всі умови для покупки і здачі обладнання в оренду.

Ссылка на основную публикацию