Як з’єднати Evernote з Google Calendar і Gmail


Як з’єднати Evernote з Google Calendar і Gmail

З появою останньої версії Evernote 5 для Mac і iOS, сервіс в черговий раз зарекомендував себе як продуктивне і ефективне застосування. Що особливо його фарбує, так це інтеграція з такими зовнішніми сервісами, як Gmail і Google Calendar. Ми відшукали додаток під назвою Powerbot, яке все це зробить за вас. 

Powerbot дозволяє з’єднати замітки і нагадування в Evernote з інструментом планування Google Calendar. Є ще один додаток, за допомогою якого можна створити і користуватися Evernote прямо зі сторінки Gmail через розширення веб-браузера. Далі ми розповімо про кожного з цих двох додатків.

Синхронізація Google Calendar з Evernote

Кожен раз, коли ви створюєте або отримуєте запрошення на подію з Google Calendar, Powerbot створює відповідну замітку в Evernote. Налаштувати це досить просто:

Зайдіть на цей веб-сайт і клацніть по зеленій кнопці «Почати тут»

Потім вас попросять дозволити Powerboat доступ до вашого Google-аккаунту, щоб зв’язатися з Google Calendar. Для цього введіть всі потрібні дані і натисніть «Дозволити доступ»

Потім ви повинні надати додатком доступ до свого облікового запису на Evernote, щоб надалі створювати замітки про події в Google Calendar. Опція буде як і раніше доступна, навіть якщо ви ввійдете в Evernote ні з Google, а з будь-якого іншого e-mail облікового запису. 

Тепер, коли Powerbot відкритий доступ до обох акаунтів, ви опинитеся на сторінці з налаштуваннями, де можна вибрати календарі, за подіями в яких ви хотіли б стежити, а також встановити спосіб створення заміток. Крім того, до нотаток можуть бути прикріплені створені вами логотипи. 

Ось приклад замітки, яку Powerbot створюватиме автоматично. У ній ви побачите обраний вами логотип, учасників, запрошених через Google Calendar, і решту супутню інформацію.      

Ви також знайдете, що Powerbot автоматично переносить замітки, створені вами в інших блокнотах під час зустрічі. Їх можна відшукати в категорії «Інші замітки із зустрічі». 

В цілому, Powerbot – дуже корисний інструмент, якщо ви щодня користуєтеся Evernote і Google Calendar. 

Як отримати доступ до Evernote через Gmail

Зараз ми розповімо, як створювати нотатки з електронних листів і ділитися вже існуючими через Gmail.

Відвідайте цієї веб-сайт і встановіть розширення Powerbot (Його підтримують такі браузери як Google Chrome, Firefox і Safari). Тепер, як і в описаному вище випадку, надавайте Powerbot доступ до ваших акаунтів в Google і Evernote.

Готово? Зараз відбудеться автоматична установка, і після оновлення вашої сторінки Google ви помітите кілька нових кнопок. З їх допомогою ви зможете потрапити в Evernote прямо зі свого Gmail. 

Ймовірно, перше, що кинеться вам в очі, це додаткова посилання на вставку заміток або блокнотів, що з’являється при створенні нового і-мейла. 

Натиснувши по ній, з’явиться вікно, в якому можна вибрати замітки або блокноти, для того, щоб поділитися.   

Ще одна кнопка, яка з’явиться після установки розширення – «Відправити на Evernote». Скориставшись їй, користувачі зможуть відправляти окремі частини або всю нитку листування на свій Evernote-аккаунт.

Клацніть по ній і з’явиться вікно, в якому змінюється назва і здійснюється вибір блокнота, який потрібно докласти, а також додаються теги і коментарі.

Ссылка на основную публикацию