Як за допомогою облікового запису в Twitter контролювати свій комп’ютер

Як за допомогою облікового запису в Twitter здійснювати контроль над своїм ПК

Отже, уявіть собі таку ситуацію. Ви дуже поспішаєте, проїхали вже півміста і раптом згадуєте, що забули вимкнути свій комп’ютер. Більш того, ваш сусід по кімнаті, який вважає, що у нього відмінне почуття гумору, залишився вдома. Очевидно, що нічого доброго не станеться, якщо він отримає доступ до всіх ваших акаунтів в соціальних мережах, електронній пошті та ін. Що ж у такому випадку робити?

 

Нічого страшного не трапиться, якщо ви вже встановили на своєму комп’ютері віддалений робочий стіл або віртуальну мережу передачі даних. Однак якщо ви цього не зробили, то єдине, що вам залишається, це повернутися через все місто додому і закрити комп’ютер або прийняти ситуацію як є. 

Якщо вам дуже складно встановити віддалений робочий стіл, а подібного роду казуси трапляються з вами настільки часто, що слід себе убезпечити, то ми розповімо вам, як за допомогою твіти вимкнути ваш комп’ютер на відстані. Так, ви не помилилися – твіти та TweetMyPC.

Як відправляти команди з Twitter на ПК

Щоб відправити команду-твіт, перейдіть на сторінку завантаження TweetMyPC і скачайте додаток для Windows. 

 

Відкрийте завантажений файл і натисніть «Встановити».

Коли установка завершиться, запустіть додаток і увійдіть в нього через свій аккаунт в Twitter.

 

Введіть ім’я користувача і пароль, потім клацніть по «Авторизація додатки».

Ви отримаєте PIN, який потрібно зберегти.

Наступне, що ви повинні зробити, це повернутися до додатка TweetMyPC на своєму комп’ютері та вставити PIN в відповідну рядок, натиснути OK.

 

     Тепер все готово для того, щоб відправляти на свій ПК команди з аккаунта в Twitter. Знайти доступні команди можна, відкривши вкладку «Про програму» і вибравши «Список основних команд».

Посилання відкриє веб-сторінку, на якій розташований список доступних команд, які ви можете відправити через Twitter на свій персональний комп’ютер: закрити, перезавантажити, блокувати доступ, вийти з системи і багато іншого. Ви також можете зробити скріншот сторінки, щоб дізнатися, що відбувається з вашим комп’ютером під час вашої відсутності.

 

У вашому розпорядженні тепер широкий спектр команд, для цього потрібно всього лише створити потрібний твіт в своєму акаунті на Twitter. Якщо ви хочете виконати команду Режим очікування, просто твітніте «режим очікування», і ваш комп’ютер буде слідувати цьому. 

 

Коли ви відправляєте команду зі свого аккаунта в Twitter, вона з’являється в вашому статусі, TweetMyPC розпізнає її і відправляє вказівку вашому ПК. Після того, як вказівка ​​буде відправлено на ваш комп’ютер, статус в Twitter автоматично оновиться. 

Коли ваш комп’ютер отримає команду, TweetMyPC проінформує про це через спливаюче вікно з повідомленням. 

 

висновок

В силу того, що для відправки команд TweetMyPC використовує Twitter, ви можете створити окремий акаунт і забезпечити собі таким чином конфіденційність. Це потрібно для того, щоб уникнути будь-якого роду спам і відстеження дій вашого персонального комп’ютера. Змінити налаштування приватності можна в налаштуваннях свого аккаунта в Twitter. 

Ссылка на основную публикацию