Як забанити гравця в World of Tanks

У World of Tanks, як і в будь-який інший онлайн грі з мільйонами гравців у своїй базі існує своя система правил поведінки. Так як Мир Танків гра з можливістю командного бою, в кожній команді перебуває негідник, який нахабно порушує правила, наприклад, потрапляє по танках союзників або використовує чіти-переваги, тим самим накручуючи собі досвіду \ очок \ рейтингу найбільше.

А ще більше підготовлених гравців дратує хамську поведінку супротивника скажімо в чаті, він може використовувати нецензурну лайку.

Розробники Wargaming придумали систему оповіщень на скарги, всього їх можна відправити в кількості п’яти штук

Якщо скарга несе вагомий характер, то гравцеві нараховується рейтинг помічника, він йде в плюс, якщо ж причина скарги не обґрунтована, то він знижується. Помічники з позитивним рейтингом отримують привілеїв. Ми наведемо вам кілька ефективних способів як забанити гравця в World of Tanks, щоб ви не витрачали свої нерви і грали спокійно.

Вимкнення голосових повідомлень за допомогою рації. Нерідко гравці, що володіють хамським поведінкою, починають ображати вас або вашу команду, слід покарати такого нахабу. В меню «Команди» виберіть пункт «Відключити голосові повідомлення».

Тепер ви більше не почуєте його голосу.

Використання системи оповіщення, один з основних методів боротьби з порушників. Налаштувати її можна як в інтерфейсі Ангара, так і в процесі самого бою. Для цього потрібно затиснути клавішу Ctrl (можна призначити будь-яку іншу в настройках управління) і виділити нік бажаного гравця і в контекстному меню, вибрати «Поскаржитися» і вказати один із запропонованих варіантів.

В системі сповіщень представлено сім варіантів скарг як забанити гравця в World of Tanks, які можна використовувати

1) Умисне пошкодження союзників – в команді або клані це вкрай неприємний момент в боях, коли вам завдають шкоди спеціально, аж до пошкодження танка.

2) Образа в чаті – також один з популярних видів скарг, деякі гравці використовують мати в мові, переходячи на особистості, нерідкі випадки міжнаціональної ворожнечі, прямі погрози на вашу сторону або в сторону команди.

3) Розсилка спаму – гравці можуть розсилати рекламні повідомлення, які взагалі не стосуються тематики бою, за що блокуються і отримують бан в грі.

4) Інформаторство – коли один з гравців команди навмисно вказує ворогові ваші позиції в грі, що призводить до проблем в бою, аж до раптового захоплення бази, або нанесення втрат вашим танкам.

5) Гравці, які не діють вкрай негативно, сприймаються в командній грі, або ставлять чітерскіх програму, яка сама керує танком чи знаходить цілі, вкрай швидко, що викликає підозру.

6) Умисне зіштовхування союзника в обриви або безпосередньо до ворожої мети для пошкодження танка і загибелі.

7) Вкрай наплювацьке (неспортивна) поведінка в бою, властиво новачкам, які толком не вміють грати, а просяться в команду.

Ссылка на основную публикацию