Як заблокувати сайт в гугл хром: програма для блокування Block Site

Блокування сайтів – явище на сьогоднішній день не таке вже й рідкісне. Справа в тому, що в століття комп’ютерних технологій ми витрачаємо багато часу на різні розважальні портали. У їх числі соціальні мережі, блоги і т.п. сайти. Ось і виходить, що замість того, щоб, скажімо, попрацювати, ми раз у раз оновлюємо сторінку, сподіваючись першим побачити поновлення або просто новини.
Крім того, іноді виникає необхідність відгородити ті чи інші сайти від дитини, від колег. Як в такому випадку вчинити? Вихід є: просто заблокуйте неугодний вам сайти, і його не побачать сторонні очі, та й себе буде легше вберегти від спокуси зайвий раз оновитися. А тому пропоную поговорити про те, як заблокувати сайт в гугл хром, так як про те як зробити це в іншому не менше популярному браузері – яндекс.браузер було вже розказано тут.

Де знайти і як скачати

Рішенням даної проблеми може стати правильно підібране розширення. Саме для нашої мети ідеально підходить Block Site – програмка для блокування сайтів в хром. Знайти його можна в спеціальному магазині Chrome, про який ви напевно вже знаєте. Введіть в пошуку назву, а потім у верхньому правому куті натисніть на синю кнопку «Безкоштовно». Всього пару секунд, і розширення скочується на ваш комп’ютер.

Як це працює

Отже, розширення встановлено, що робити далі? Справа за малим: вибрати ті сайти, доступ до яких ви хотіли б обмежити. Просто дотримуйтесь інструкції:

  1. клікніть на кнопку з трьома паралельними лініями біля адресного рядка, вона викликає меню браузера. Виберіть «Інструменти», а потім – «Розширення»;
  2. після виконання цих дій перед вами відкриється віконця з усіма наявними розширеннями, серед яких потрібно відшукати тільки що завантажений Block Site;
  3. знайшли? Тепер натисніть на активну позицію «Налаштування»;
  4. відкрилося вікно з настройками. Розібратися там нескладно, інтуїтивно все зрозуміло. В поле «List of blocked sites» вставте посилання на сайт, який хотіли б заблокувати і натисніть на кнопочку «Add page». Готово, сайт заблокований.

До речі, ви можете відразу ж встановити і перенаправлення з заблокованих сайтів. Для цього в поле «Default redirect page» введіть адресу сторінки, на яку хотіли б перенаправити користувача. А ось якщо ви впишете адресу в рядок «redirect to», користувачі будуть перенаправлятися з однієї конкретної сторінки, в той час, як в попередньому варіанті – з усіх.

Що ж, програма Block Site безумовно дуже проста у використанні, але вона за лічені хвилини здатна вирішити ваші проблеми з блокуванням різноманітних сайтів.

Ссылка на основную публикацию