Як заборонити всім сайтам відстежувати ваші дії в Internet Explorer

 У цій статті показані дії, за допомогою яких ви зможете заборонити всім сайтам відстежувати ваші дії (включити відправку запитів “Чи не відслідковувати”) в браузері Internet Explorer
 Відстеження – це спосіб, за допомогою якого веб-сайти, незалежні постачальники вмісту, рекламодавці та інші зацікавлені особи дізнаються про ваших діях в Інтернеті. Для цього вони збирають, наприклад, дані про те, які сторінки ви відвідуєте, по яких посиланнях переходите і які товари купуєте або вивчаєте. В результаті сайти можуть надавати вам особистий вміст, наприклад рекламні оголошення і рекомендації, але часто інформація про ваших діях в Інтернеті може передаватися іншим компаніям.
 Якщо функція “Чи не відслідковувати” (Do Not Track) включена, браузер Internet Explorer буде відправляти запити Do Not Track відвідуваним вами веб-сайтам, а також третім сторонам, вміст яких розміщено на цих сайтах, тим самим повідомляючи їх про те, що вас не слід відстежувати.

 Відправка сайтам запиту “Чи не відслідковувати” (Do Not Track) не гарантує збереження конфіденційності. Сайти можуть врахувати цей запит, а можуть, незважаючи на нього, продовжувати операції, які ви б вважали за відстеженням. Це залежить від політики конфіденційності конкретного сайту.

 За замовчуванням забороняє відслідковувати ваші дії відключений, але при необхідності ви можете включити відправку запитів “Чи не відслідковувати” (Do Not Track).
Як заборонити всім сайтам відстежувати ваші дії (включити функцію «Не відстежувати” Do Not Track)
 Щоб заборонити всім сайтам відстежувати ваші дії (включити відправку сайтам запитів “Чи не відслідковувати”), натисніть кнопку Сервіс і в меню послідовно виберіть Безпека> Відправляти запити “Чи не відслідковувати”

 Потім у вікні “Чи не відслідковувати” натисніть кнопку Увімкнути

 Для завершення включення запиту “Чи не відслідковувати” перезапустіть браузер.
Як відключити функцію “Чи не відслідковувати” Do Not Track
 Щоб дозволити всім сайтам відстежувати ваші дії (не надсилати сайтам запитів “Чи не відслідковувати”), натисніть кнопку Сервіс і в меню послідовно виберіть Безпека> Не надсилати запити “Чи не відслідковувати”

 Потім у вікні “Чи не відслідковувати” натисніть кнопку Вимкнути

 Для завершення виключення запиту “Чи не відслідковувати” перезапустіть браузер.
 Захист від відстеження запобігає відправку даних про переглядаються сайтах стороннім постачальникам вмісту на відвідуваних сайтах, блокуючи вміст таких постачальників.

Ссылка на основную публикацию