Як зайти на пошту Яндекс, вхід в поштову скриньку Yandex

Сучасні технології дозволяють спілкуватися не тільки по телефону або при зустрічі, але і в текстовій листуванні, яка доходить до адресата за лічені секунди. Месенджери, як правило, більше підходять для приватних переговорів, а ось за пересилку документів, важливих листів і іншого контенту частіше відповідає пошта. В Україні найбільш поширеним сервісом в даній сфері є «Яндекс. Пошта ». Далеко не кожен обиватель може впоратися зі складним інтерфейсом, який насправді є дуже простим. У даній статті ми розповімо про те, як зайти на поштову скриньку в Яндексі, змінити налаштування і виконати ряд інших операцій.

Основи роботи з «Яндекс. поштою »

В першу чергу для початку роботи з сервісом потрібно пройти реєстрацію. Для цього достатньо просто зайти на сайт і натиснути на відповідну кнопку. Далі сервіс буде сам пропонувати ту чи іншу дію, через що навіть не дуже досвідчений користувач навряд чи заплутається. Якщо обліковий запис на «Яндекс.Пошті» вже існує, то досить просто авторизуватися, ввівши адресу майже або логін і пароль. Іноді користувачі не можуть його згадати, але тут на допомогу приходить опція «Згадати пароль».

Як відновити пароль від пошти Яндекса?

В даному випадку існують кілька методів, майже не відрізняються за тривалістю застосування і складності:

  • Через код перевірки.
  • Через номер мобільного телефону.

Перший випадок потрібно продумувати заздалегідь, ще під час реєстрації вводячи код перевірки. Другий варіант підійде для верифікованих акаунтів, прив’язаних до номера мобільного телефону. У разі втрати пароля його можна отруїти на смартфон через SMS.

Авторизація через соцмережі

Даний спосіб авторизації був введений відносно недавно, але швидко отримав популярність у багатьох користувачів, так як суттєво спростив процес входу в обліковий запис. Відновлення пароля в даному випадку також відбувається дуже швидко, так як отримати його при необхідності можна в приватні повідомлення на інший прикріпленою до аккаунту майданчику. Для реєстрації підійдуть Вконтакте, Фейсбук, Твіттер, Тієї світ, Гугл і Однокласники. Далі розглянемо процес такого входу більш детально.

Реєстрацію пошти можна пройти безкоштовно всього за кілька хвилин, пізніше користуючись нею роками. Для цього достатньо просто заповнити наступні поля:

  • ім’я;
  • прізвище;
  • логін (і повторити його);
  • пароль (і повторити);
  • мобільний телефон (якщо є).

Особливості реєстрації пошти Яндекс

В першу чергу потрібно звернути увагу на надійність пароля. Якщо система дає підказки про те, що він не повністю відповідає вимогам, його слід поміняти на більш складний. Також сервіс запропонує верифікувати аккаунт, відправивши повідомлення на номер мобільного телефону, вказаний раніше в формі. Даний процес є дуже важливим, так як при необхідності номером можна скористатися для відновлення забутого пароля.

Налаштування «Яндекс. пошти »

Після реєстрації кожен користувач намагається розібратися в інтерфейсі поштової скриньки. Як правило, різні сервіси мають масу важливих відмінностей, роблячи ящики більш функціональними. В першу чергу варто вивчити розділ «налаштування», відкрити який можна через кнопку в правому верхньому кутку.

Контакти

Дана вкладка є аналогом адресної книги в мобільному телефоні і виступає в якості переліку найбільш часто використовуваних контактів. Список буде постійно оновлюватися залежно від активності відправки та отримання повідомлень. Також користувачі зможуть при бажанні імпортувати контакти з інших поштових скриньок за допомогою файлів з відповідним розширенням.

інші папки

Визначити призначення інших папок можна повністю інтуїтивно по їх заголовку. Вхідні, вихідні, архів, спам, збережені та інші відповідають за той чи інший список, в який система сортує листи за їх типом. Користувач може редагувати і змінювати їх, просто перейшовши в відповідну вкладку.

Особливості «Яндекс. пошти »

  • Для власників смартфонів і планшетів сервіс має аналог у вигляді додатку, яке просто у використанні і має досить лаконічний інтерфейс, зберігаючи при цьому всі характерні особливості та можливості.
  • Якщо перейти в будь-який інший розділ Яндекса, в верхньому правому куті завжди буде матися кнопка для входу в поштову скриньку, що дуже зручно при роботі з посиланнями.
  • Через поштову скриньку можна також передавати файли, а для документів великого розміру можна скористатися «Яндекс. Диском ».
Ссылка на основную публикацию