Як зайти на заблокований сайт? Відкриття заблокованих сайтів

Останнім часом посилюється законодавство, що стосується авторських прав і поширення авторських матеріалів на просторах глобальної мережі. Через задоволення численних скарг на розміщення на деяких інтернет-ресурсах авторських матеріалів, російські провайдери зобов’язані блокувати значну кількість сайтів, в число яких входять такі гіганти, як рутрекере і Рутор. Щоб отримати доступ до заблокованих сайтів, слід скористатися одним з наведених у статті методів, суть яких зводиться до заміни IP-адреси користувача.

Як зайти на закритий сайт за допомогою режиму Турбо в Опері і Яндексі?

Найпростішим методом обійти блокування сайту є активація турборежима вашого інтернет-оглядача. Причому, цією функцією оснащені тільки два з нині популярних браузерів – норвезька Opera і вітчизняний Яндекс.

При включенні режиму турбо на серверах браузерів (в залежності від програми) почнеться стиснення трафіку, що передається користувачеві. Таким чином кінцевий сайт визначить вас, як іноземця, і доступ до нього відкриється. Другою особливістю використання турборежима є стиснення трафіку, що сприяє його економії та якнайшвидшої завантаженні сторінок, що важливо при використанні повільного інтернету.

Як включити режим Турбо?

Чи включається цей режим в Opera наступним чином: заходимо в головне меню і відзначаємо прапорцем опцію «Opera Turbo». Залежно від версії браузера, турборежим активується кліком по кнопці спідометра, розташованої в лівому нижньому кутку вікна програми. Якщо іконка підсвічується синім кольором – режим активований.

В Яндекс-браузері активація турбо здійснюється кліком по відповідній іконці біля адресного рядка.

Використання можливостей анонімайзерів

Анонимайзер – інтернет-ресурс, що приховає ваш реальний IP-адресу, забезпечивши цим можливість відвідування раніше заблокованих сайтів.

Працювати з такими сайтами просто, але далеко не завжди зручно. Наприклад, для робочого комп’ютера або обходу блокування однієї-двох сторінок анонимайзер є ідеальним рішенням, але не більше. Та й реклама на таких сторінках, якщо не використовувати плагін для її блокування, не дозволяє нормально працювати.

1. Заходимо на один з вподобаних сайтів-анонімайзерів (пошуковик підкаже), наприклад,.

2. Вводимо адресу заблокованого сайту в спеціальну форму і тиснемо «Відкрити».

Фактично для всіх подібних ресурсів дії аналогічні, хіба інтерфейс сайтів небагато чим відрізняється.

Після цього потрапляємо на введений сайт.

Перегляд заблокованих сайтів за допомогою плагінів для браузерів

Для всіх інтернет-оглядачів випущена маса корисних доповнень, в тому числі і плагінів, розроблених для обходу блокування інтернет-сторінок. Наприклад, для Firefox і Google Chrome рекомендується використовувати додаток friGate. Крім підтримки обох браузерів, його використання майже не впливає на швидкість завантаження сторінок. Під час відвідування заблокованого сайту friGate сповістить користувача про це зміною кольору своєї ікони.

Як встановити friGate?

1. Йдемо на офіційний сайт плагіна або шукаємо його в інтернет-магазині додатків вашого браузера.

2. Встановлюємо додаток, натиснувши «+ Встановити».

3. Підтверджуємо виконання дії.

4. Заходимо на заблокований сайт, про що friGate попереджає спливаючих повідомленням і зміною кольору іконки.

Плагін активується тільки при відвідуванні ресурсів, доступ до яких вам заборонений. Їх список береться на серверах додатки і постійно оновлюється.

Крім friGate, відмінними є плагіни ZenMate, anonymoX і Browsec.

ZenMate, наприклад, не тільки відкриває доступ до заблокованих ресурсів, але і дозволяє вказати країну, вхід на сайт з якою легко зімітує, а також шифрує трафік. За такий функціонал доведеться заплатити уповільненим інтернет-серфінгом.

Використання проксі

Ще одним надійним методом обходу блокування сайтів є використання проксі. Розглянемо на прикладі використання сервісу ПростоVPN. Крім надання проксі, ресурс надає ще 2 методи обходу блокування інтернет-ресурсів, в тому числі для операційної системи Android.

1. Заходимо в настройки браузера Chrome.

2. Пишемо «проксі» в пошуковому рядку.

3. Тиснемо «Змінити налаштування проксі-сервера …».

4. Кількома по кнопці «Налаштування мережі».

5. Біля «Використовувати скрипт автоматичної настройки» ставимо прапорець і вводимо адресу «https://antizapret.prostovpn.org/proxy.pac».

6. Тиснемо «Ок».

Налаштування для всіх інтернет-оглядачів здійснюються аналогічним чином. З інструкцією можна ознайомитися, перейшовши за адресою: https://antizapret.prostovpn.org.

Вхід на заблокований сайт через Tor-мережу

Класичним варіантом залишитися анонімним в мережі і зайти на будь-який заблокований провайдером сайт є використання пакета безкоштовних додатків для забезпечення приватності інтернет-серфінгу під назвою Tor.

Весь вхідний та вихідний трафік при використанні пакету додатків Tor шифрується і передається через ланцюжок спеціально виділених маршрутизаторів, завдяки чому визначення джерела даних (вашого комп’ютера) стає нездійсненною завданням.

  1. Переходимо за адресою і викачуємо Tor російською мовою.
  2. Розпаковуємо архів в зручне місце, навіть на знімний носій.
  3. У вікні мережевих налаштувань рекомендується вибирати пряме з’єднання.

Після цього відкриється вікно спеціально налаштованого FireFox з поздоровленням.

Використовуйте браузер як зазвичай. Надбудовані програмне забезпечення та плагіни впораються з поставленими завданнями, і ви отримаєте доступ до будь-якого сайту за допомогою безлічі маршрутизаторів і неодноразового шифрування трафіку.

Недоліком використання Tor є помітне зниження швидкості завантаження вмісту інтернет-сторінок, тому його рекомендується використовувати тільки для серфінгу по закритих сайтів.

Ссылка на основную публикацию