Як зайти в налаштування роутера & raquo; Wi-Fi (вайфай) технології, системи і бездротові мережі | WiFull.com

Дуже часто бувають ситуації, коли користувачеві необхідно змінити пароль вайфай мережі, поміняти її назву або провести додаткові настройки мережі. Для всіх цих дій є один загальний і важливий момент: нічого з перерахованого вище не вийде зробити без входу в настройки маршрутизатора. Відзначимо, це не складно, коротко ми вже описували необхідні дії в інших статтях на нашому сайті. Цього разу ми докладніше розглянемо питання як зайти в налаштування роутера.

 1. Для цього в будь-якому браузері набираємо IP адреса (192.168.1.1, 192.168.0.1 або той, що зазначений на корпусі пристрою) .Проходім авторизацію, тобто вводимо логін і пароль (за замовчуванням admin і admin). Якщо не підходять – шукаємо їх на корпусі роутера або ставимо свої (якщо ви їх міняли).

Принцип роботи та алгоритм дій в інтерфейсах різних виробників маршрутизаторів дуже схожі, тому наша інструкція повністю підійде власникам моделей з нашого списку:

 • TP-Link;
 • D-Link;
 • Ростелеком (пароль може бути як admin, так і 1234, password або відсутні зовсім)
 • Asus;
 • ZyXEL (Keenetic;)
 • Linksys;
 • Tenda;
 • Netis;
 • Білайн.

Якщо вас цікавить як зайти в налаштування маршрутизатора Huawei, тоді виконайте ті ж кроки інструкції, але з застереженнями. По-перше, у вас зміниться IP-адреса, який буде не стандартним, як зазвичай у всіх пристроїв, а іншим: 192.168.100.xxx. По-друге, пароль і логін також які мають бути обраними. Зазвичай це: telecomadmin \ admintelecom.

Як зайти в налаштування по Wi-Fi: зі смартфона, планшета, ноутбука

Якщо в будинку випадково не виявилося ПК і з мережевого кабелю з’єднається не вийде, можна використовувати вайфай. Все просто:

 1. Підключаємо наш електронний девайс до Wi-Fi мережі.
 2. У рядку браузера вказуємо стандартний IP адреса (192.168.0.1 або 192.168.1.1).
 3. Проходимо аутентифікацію (логін, пароль – як зазвичай). Налаштування відкриті!

Не можу зайти в налаштування: можливі помилки

1. «Сторінку не доступна», або «Не вдалося відкрити сторінку»: 1.1. перевірте статус з’єднання (значок на екрані ноутбука), зелений індикатор на роутері; 1.2. спробуйте відключити брандмауер; 1.3. перевірте кабель (несправність може бути пов’язана саме з ним); 1.4. зробіть скидання налаштувань роутера (часто це допомагає, якщо нічого іншого не допомагає) .2. «Невірний логін / пароль»: 2.1. зайдіть з іншого браузера; 2.2. залиште рядок пароль порожній або введіть +1234 (переберіть всі варіанти паролів, в тому числі admin / admin); 2.3. при необхідності зробіть скидання налаштувань роутера (якщо нічого не змінилося) .Як бачите, існує багато моделей роутерів і проблем їх налаштування, але користувач, озброївшись інформацією з нашої статті, без праці (ми сподіваємося) розбереться у всіх тонкощах і премудростях термінології. Все у вас вийде!

Ссылка на основную публикацию