Як зайти в скайп на свою сторінку: основні способи

SKYPE – найпопулярніша програма для спілкування. Однак на що можна орієнтуватися, вибираючи цю програму? Завжди користувачі отримують можливість повноцінної реєстрації та використання своєї сторінки для спілкування зі своїми близькими людьми. Більш того, розробник SKYPE подбав про максимально простою схемою використання програми для спілкування.

Як можна увійти в скайп?

Передбачено три варіанти входу в скайп, кожен з яких відрізняється максимальною простотою.

Кожен спосіб дозволяє стати повноцінним користувачем скайпу і відзначити найважливіші переваги програми.

Отже, як зайти в скайп на свою сторінку? Насправді будь-який спосіб дозволяє в оперативному режимі увійти в програму.

  1. Використання зареєстрованих анкетних даних (логін і пароль) – один з найпоширеніших способів входу в скайп. Для цього потрібно ввести логін і пароль. При бажанні можна вибрати автоматичну реєстрацію і бути впевненими в тому, що в подальшому інформацію не потрібно буде вводити. У той же час задіяна захист, адже, якщо логін або пароль введені неправильно, вхід в програму не буде здійснене і з’явиться відповідне попередження.
  2. Другий спосіб – використання облікового запису Microsoft. Можна використовувати адресу електронної пошти від Microsoft і пароль.
  3. Третій спосіб – facebook профіль. У цьому випадку також потрібно ввести адресу e-mail або номер телефону, пароль.

Незважаючи на легкість кожного перерахованого вище способу, зрідка все-таки відбуваються небажані проблеми. Яким може бути вихід з ситуації, що склалася?

Як все-таки зайти на skype сторінку при проблемах?

Дії з входом можуть відрізнятися, якщо вони передбачають проблеми. У більшості випадків проблеми обумовлені браузером Internet Explorer і його компонентами.

Для успішного і швидкого вирішення проблеми рекомендується використання старого і перевіреного варіанту. У рядок запуску програми потрібно додати логін і пароль. Як це зробити?

  1. На ярлику скайпу потрібно натиснути правою кнопкою комп’ютерної мишки.
  2. Слід вибрати «Властивості».
  3. У вкладці «Ярлик» потрібно змінити адресу «Об’єкту», додавши / legacylogin без лапок.

При бажанні можна використовувати інший спосіб заходу в скайп. Рекомендується видалити папку за адресою C: \ Documents and Settings \ ім’я користувача \ Application Data \ Skype.

Найчастіше аккаунт skype з особистою сторінкою користувача стають доступними.

Ссылка на основную публикацию