Як закрити програми в Windows 8?

 Розробники Windows 8 не передбачили кнопок “Закрити” і “Вийти” в додатках. Тому більшість з них, знаходяться після закриття користувачем в робочому стані, працюють вони у фоновому режимі. При цьому кожне з них займає ресурси комп’ютера. Сьогодні ми поділимося трьома способами, які допоможуть вам закрити ці програми повністю.

Як відомо користувачам останньої ОС від Microsoft, в Windows 8 немає можливості повністю закрити запущене додаток, навіть якщо в його використанні вже немає необхідності. Закрити додатки в Windows 8 не вийде по одній простій причині, в них просто немає кнопки “Вийти”, або “X”, щоб його закрити. Як стверджують розробники Microsoft, активні програми та програми, що працюють у фоновому режимі, включаються швидше ніж при повній повторної їх завантаження. Логіка звичайно в цьому своя є, але, на запущені навіть у фоновому режимі програми і додатки витрачаються ресурси на кшталт як CPU і оперативна пам’ять. Що робити в цьому випадку користувачам, чиї ПК не особливо потужні і не мають по 8 Гб пам’яті? Крім того, кожне запущене застосування, навіть при роботі в фоновому режимі, є джерелом небезпеки. Посудіть самі, ми ж не можемо бачити, що відбувається з програмою в тлі, тому що не маємо такого інструменту для перегляду. При цьому, запущене від імені користувача додаток володіє певними правами, хіба мало що там …

Постає питання, як же закрити програми в Windows 8? Все насправді просто. Закрити додатки Windows 8 можна декількома способами:

  • Щоб закрити, вийти з програми, зупинити роботу програми, запущену в плитковій інтерфейсі Windows 8, досить натиснути у себе на клавіатурі поєднання клавіш “Alt + F4”.
  • Підведіть курсор миші до самого верху екрану, курсор миші змінить свій значок стрілочки на значок руки. Затисніть ліву кнопку миші (значок руки при цьому стиснеться, як би в кулак) і опустіть екран вниз. Активне застосування закриється. Точно так же це працює і на ПК із сенсорним екраном, тільки в ролі мишки, там виступає палець.
  • Наведіть курсор миші в лівий верхній кут екрану. З лівого боку екрану з’явиться панель, на якій будуть відображені мініатюри запущених додатків. Клацніть по одній з цих мініатюр правою клавішею миші і в контекстному меню виберіть пункт “Закрити” (він там буде всього один).

Можемо з упевненістю сказати, що вищеописані способи працюють в “вісімці” з більшістю активних програм і додатків, однак ми не можемо вам гарантувати, що ці способи впораються з закриттям будь-якої програми.

Ссылка на основную публикацию