Як закрити всі вкладки в яндекс браузері: прості способи

Іноді буває так, що з’являється необхідність закрити відразу величезну кількість вкладок в браузері. Неважливо, з якої причини – з’являється необхідність на роботі (щоб начальство не помітило за переглядом сторонніх ресурсів) або вдома (просто тому, що потрібно зробити це швидко). Кожен з браузерів має подібну опцію і дозволяє зробити це всього в пару кліків. Зупинюся з вибором «жертви» для розповіді про цю функцію на браузері від Яндекса.

Швидке закриття за допомогою миші

Залежно від налаштувань браузера протиснути хрестик в правому верхньому куті екрану або alt + F4 на клавіатурі може не вистачити. Наприклад, якщо в налаштування внесена наступна опція, то при повторному відкритті вікна програми всі колишні перегляди дуже швидко спливуть.

І можна потрапити в дуже неприємну ситуацію, особливо якщо проглядається матеріал є виключно особистою справою, яке ніхто крім вас не повинен помітити.

ВАЖЛИВО! Не слід забувати, що дії, описані нижче не очищають історію браузера і в ній все буде зберігатися всупереч закриття. Тому чітко розумійте, що потрібно закрити, а що і не потрібно відкривати. Хоча нижче ви знайдете рада, що робити якщо інформація про перегляд не повинна зберегтися.

Щоб закрити всі вкладки можна скористатися мишею. При належній вправності це заняття займає не більше секунди.

У верхній (або нижньої) частини екрану вибираємо вкладку, яка повинна залишитися відкритою (ну, наприклад, потрібна по роботі вкладка). Натискаємо по ній правою кнопкою миші і в меню вибираємо пункт «Закрити інші вкладки». Аналогічний ефект в показаному випадку викличе і натискання на «Закрити вкладки справ» – поточна вкладка є першою відкритою і всі непотрібні будуть закриті.

К, жаль, ця функція не має відповідної комбінації на клавіатурі. Але це скоріше плюс. Якби «гаряча клавіша» існувала, то відкритій могла б залишитися стороння вкладка. Перед тим, як закрити всі вкладки в яндекс браузері, одним з цих способів завжди переконуйтеся, що відкритою є потрібна вкладка.

режим інкогніто

Даний режим створений спеціально для приватного перегляду без збереження інформації про перегляд тих чи інших сторінок. Запускається він одним з двох способів. Або за допомогою відкриття через настройки браузера, або сполучення клавіш “ctrl + shift + n”.

Про використання даного режиму повідомляє значок у вигляді темних окулярів в кутку біля налаштувань браузер. У ньому не ведеться історія і не зберігаються закладки. Даний режим ідеально підходить для перегляду тих сторінок, які не слід переглядати.

закриття браузера

Звичайно, є ще варіант тримати браузер в якості додаткового. Тоді його закриття дозволяє швидко позбутися від усіх відкритих вкладок, але, на жаль, не пере історію. Правда, можна зробити так, щоб зовні перегляд сторінок був непомітний. Для цього досить перемкнути ту опцію, що я показував на початку.

Для цього необхідно зайти в налаштування браузера і там відшукати відповідний пункт. Якщо виставити опцію на «Показувати табло з улюбленими сайтами», то, при відкритті буде з’являтися купа вкладок, закритих разом із закриттям вікна браузера.

Дані способи вельми суперечливі. Іноді необхідність закрити відразу всі вкладки викликана не зовнішніми факторами, а саме необхідністю зробити це швидко і кудись піти. В такому випадку можна закривати вкладки і по одній. Не завжди така необхідність викликана небажанням показувати переглянуті сторінки комусь. Іноді це просто необхідно зробити і тоді вже можна використовувати будь-який з названих способів.

Ссылка на основную публикацию