Як закрити WordPress на обслуговування без плагінів

Якщо вам доводиться часто вносити зміни на сайті під керуванням WordPress, то ви повинні розуміти, що може знадобитися кілька редакцій перш ніж буде досягнуто шуканий результат. А в цей самий час кожен відвідувач буде спостерігати неймовірні метаморфози, що відбуваються на сторінках веб-проекту. І буде правильним захистити свою аудиторію від споглядання подібних перевтілень …

Функція «wp maintenance mode»

Отже, щоб виключити перегляд сайту на WordPress під час налаштування теми оформлення або роботи з вихідним кодом, нам буде потрібно закрити веб-сайт на технічні роботи. Тобто, щоб відвідувач бачив інформаційне повідомлення, яке вказувало на недоступність сторінки з тих чи інших причин.

Раніше ми розглядали один з можливих варіантів закриття сайту на WordPress, тепер не менш простий, але від цього не менш дієвий спосіб через файл «functions.php». Відкриваємо «Редактор» через консоль WordPress – розділ «Зовнішній вигляд». І вставляємо нижченаведений код на самому початку після відкривається тега «<? Php »

function wp_maintenance_mode () {
if (! current_user_can ( ‘edit_themes’) ||! is_user_logged_in ()) {
// wp_die ( ‘Технічні роботи. Вибачте, але сайт тимчасово недоступний.’, ‘Maintenance – please come back soon.’, Array ( ‘response’ => ‘503’));
}
}
add_action ( ‘get_header’, ‘wp_maintenance_mode’);

Примітка! Не забуваємо робити резервну копію редагованих файлів. В даному випадку, можна обмежитися копією файлу «functions.php» з каталогу вашої встановленої теми.

Тепер щоб закрити сайт на технічні роботи, досить прибрати подвійне слеш (2 похилі риси) на початку рядка (див. Нижче), і оновити «функції теми».

// wp_die ( ‘Технічні роботи. Вибачте, але сайт тимчасово недоступний.’, ‘Maintenance – please come back soon.’, Array ( ‘response’ => ‘503’));

Якщо на вашому веб-проект встановлений плагін кешування, то після збереження змін – обов’язково очистіть всі тимчасові файли сайту. Тільки після цього всім новим відвідувачам відкриється сторінка з інформацією про поточний стан.

замість післямови

Текст повідомлення в даній функції можна змінити на власний. Наприклад, вказавши приблизний час закінчення технічних робіт. Уточнення допоможуть зорієнтуватися користувачам, а вам своєчасно повернути їх назад.

Ссылка на основную публикацию