Як залучити рефералів? Тільки робочі способи.

Колись я теж не знав як залучити рефералів, де можна їх набрати і що для цього потрібно робити. Сьогодні у мене в деяких проектах працює по 500 і по 1000 чоловік. Це дозволяє більше. Так що пропоную поговорити про те як набрати активних користувачів (рефералів) на потрібний сайт в гру або букс.

Я розповім про робочі способи залучення інших людей до себе в команду (їх буде 8). Сьогодні ви дізнаєтеся як залучати рефералів швидко і багато!

Насправді варіанти всього два, можна набирати їх безкоштовно або вкласти трохи грошей. Да да щоб залучити рефералів теж потрібно вкладати гроші, але це того варто повірте. Кожен з цих способів вже має на увазі різні дії і методи для набору людей. Який з них краще, ефективніше і швидше покаже практика, вибір тільки за вами. Я розповім де можна розміщувати реферальні посилання.

Знайте, кожен з варіантів має право на життя. Адже в кінцевому підсумку результат буде, нехай і зовсім різний. новачки запам’ятайте, швидко і безкоштовно набрати собі сотні рефералів звичайно ж можливо. Але не за один день, для цього знадобиться час.

Насправді це не так то просто як може здатися на перший погляд. Зіткнувшись з цим питанням я перепробував різні способи, як безкоштовні так і платні …

Як залучити рефералів безкоштовно в потрібний проект?

Для тих, хто поки не готовий витрачати гроші, є маса можливостей для набору рефералів без будь-яких фінансових вкладень. Сьогодні в інтернеті досить варіантів і кожен бажаючий точно знайде свій спосіб. Я раджу вам використовувати відразу кілька, щоб поліпшити кінцевий результат. Тут ви побачите тільки ті методи, які я застосовував особисто і які принесли користь. Отже поїхали:

  • 1. Написання повідомлень на форумах. Де розмістити посилання для залучення рефералів…? Про це пишуть на всіх сайтах і радить кожен знавець. Але поспішу вас засмутити. На кожному більш-менш нормальному і відвідуваному форумі вже є тема з реферальной посиланням на потрібний вам сайт. Що робити? Чи не поспішати і ознайомитися з правилами даного форуму. Хоча створювати однакові теми, як правило заборонено, можливо є можливість якось обійти це обмеження. Зрозуміло, що нам потрібен форум, з високою відвідуваністю, щоб більше людей побачило нашу дорогоцінну реферальне посилання. Але що робити якщо на всіх форумах вже є згадка про сайт, на який ви набираєте рефералів (наприклад seosprint). Повірте не на всіх. Якщо брати тематичні форуми про заробіток, то так багато з них вже кишать цією інформацією. Якщо ж глянути ФорумОк якогось міста, то я вас запевняю там це місце точно буде вільно. Звідти залучити рефералів буде простіше. Але знову ж таки читайте правила, щоб вашу тему не видалив адмін.
  • 2. Ми залишаємо свої коментарі всюди. коментувати можна статті на інших сайтах, а також відеоролики на youtube. Ваше завдання вибрати відеоролик з високим числом переглядів і залишити під ним коментар в якому розмістити реферальне посилання (як можна заробити на ютубі). Можете просто скопіювати цей коментар і додавати його кожен день до нових відеоматеріалів. Вже через тиждень, а може і раніше, люди почнуть переходити на потрібний вам сайт. Незабаром у вас з’являться і перші реферали. Але не всі перейшли по вашому посиланню зареєструються, пам’ятайте це. Що стосується комментов до статей, тут потрібно знайти відвідувані сайти від 500 осіб на добу. Прочитавши статтю, прокоментуйте її. Важливо написати нормальний людський текст, а не просто слово супер, клас, хороша стаття і так далі.
  • 3. Дошки оголошень про роботу. Чи не найефективніший метод, але може вам пощастить більше, чес мені. Реєструйтеся і публікуйте оголошення про роботу в інтернеті, вказуючи в них своє посилання. Люди часто шукають на цих дошках якісь можливості додаткового заробітку. І ваше повідомлення і докладна розповідь про хороше сайті для заробітку напевно когось зацікавить. Таких умільців як ви дуже багато. Так що чим більше дасте об’явок, тим вище ймовірність того, що людина стане вашим рефералом. Ось власне і все, можете проявити фантазію і запропонувати вашим друзям стати рефералами. Ще є можливість спробувати соц. мережі. Можна створити групу в контакті або писати в чужих. Але вам доведеться витратити багато часу на розкрутку своєї групи, а інші не завжди будуть раді вашому спаму.

Як набрати рефералів за гроші?

Швидше за все
реферали набираються при вкладенні грошиків!
Їх буде рівно стільки, на скільки ви готові розщедритися. Способів тут побільше, є дешевше є подорожче, дивіться, читайте і вибирайте. Ваше посилання для залучення рефералів буде працювати краще якщо:

  • 1. Створити свій сайт – найкращий варіант. Для створення нормального сайту доведеться витратити не тільки гроші, але і дуже багато часу. Результат буде в кращому випадку через рік, але він вас приємно здивує. Кожен день десятки і навіть сотні рефералів будуть реєструватися на потрібному проекті. Звичайно, ви можете зробити сайт і без вкладення грошей, але це буде не найкращий варіант. Більш докладно про сайтобудування читайте на сторінці як створити свій сайт.
  • 2. Дати рекламу на іншому сайті! Ви знаходите людини, у якого вже є свій сайт з великою відвідуваністю. Платите йому гроші, а вона розміщує вашу реф. посилання в потрібному місці. Знайти таких людей не складно. Заходьте в гугл шукайте сайти про заробіток і пишете лист його власнику зі своєю пропозицією.
  • 3. Створити завдання по реєстрації. Таку можливість пропонують на Wmmail і Seosprint, а також на інших схожих сайтах. Ви створюєте завдання для користувачів подібного проекту, в якому вказуєте де потрібно зареєструватися. Зрозуміло, що за це доведеться заплатити, а бажаючих виконати ваше завдання буде багато. Але пам’ятайте, багато хто з них відразу ж після реєстрації підуть. Саме тому рекомендую в завданні прописати, що вони повинні не тільки пройти реєстрацію, а й проявити активність, наприклад заробити 1 долар.
  • 4. Використовувати сервіси питань і відповідей. Відповіді на питання в Google або Mail.ru дуже хороший варіант. Але там не можна просто залишити реферальне посилання, так як така відповідь відразу ж видалить адмін. Але як залучити рефералів за допомогою цих відповідей? Є вихід, можна послатися на свій сайт або на сайт, де ви платно розмістили свою реф. посилання. Але пам’ятайте, у відповідях на питання можна посилатися на один і той же сайт не більше 2-ух раз інакше ваша посилання буде видалена.

А ще можете купити рефералів на біржіНе скрізь, але на багатьох проектах є спеціальні біржі, де кожен бажаючий може купити або продати реферала. Ціни там можуть бути різні від 0.15 долара до 10 000 тисяч і більше, вам залишається вибрати підходящого користувача і придбати його.

Таким чином використовуючи всі ці варіанти я зміг залучити понад 1000 рефералів протягом року, повністю окупив свої вкладення і навіть заробив на цьому. Ви скажете, що можна купити собі хоч мільйон рефералів за один день, згоден, але з цієї тисячі я придбав за гроші не більше сотні. Решта зареєструвалися з мого сайту, а деякі до цих пір приходять з форумів. Залучайте людей в свою команду і заробляйте більше грошей!

Ссылка на основную публикацию