Як замінити Ласкаво просимо на екрані привітання Windows?

У статті показано як можна замінити Ласкаво просимо в заставці Windows на будь-яку іншу фразу?

Всім привіт, продовжуємо твікать Windows як нам заманеться, і зараз ми спробуємо замінити Ласкаво просимо своєю фразою і хвалитися своїми здібностями перед менш пронозливими користувачами. Для цього нам спочатку потрібно визначитися з папкою мовних налаштувань вашої Windows-локалі. Для російськомовних користувачів – просто повторюйте кроки. До речі, за допомогою цього інструменту можна змінити систему до невпізнання. Читайте далі, зараз все зрозумієте.

Трюки прокочують на версіях Windows Vista і 7 SP1 точно. На інших не пробував. Якщо ви не встигли отримати пакет оновлень SP1, спробуйте відключити один з компонентів Windows в консолі Установки і видалення програм: мова йде про Платформі гаджетів Windows (треба зняти прапорець).

Так. І ще: після консольної команди пророблені нами зміни пропадуть.

Читаємо уважно, тренуємося на копії файлу, зберігаючи оригінальний файл в доступному місці. У разі краху системи – замініть назад.

Чим будемо користуватися?

  • утиліта ResourceHacker (відразу встановіть)
  • права адміністратора і повний доступ до всіх файлів і папок системи (у другій частині статті покажу як)

Вирушаємо по шляху і шукаємо ось цей файл:

C: \ Windows \ System32 \ ru-RU \ winlogon.exe.mui

Скопіюйте його ближче (у мене він виявився на Робочому столі) і відкрийте його за допомогою ResourceHacker. Вас зустріне вікно утиліти, в якому через File – Open … відкрийте скопійоване:

Перед вами відкриється безліч діалогових повідомлень російською (в нашому випадку) для інтерактивного спілкування системи з користувачем. У тому числі і необхідну нами:

Записи за номерами 1002 і 1005 замініть на вподобані вітання. Наприклад, щоб замість Ласкаво просимо з’явилося щось типу:

Вітаю тебе, мій юний друже!

відредагуємо вміст ось так:

Для збереження вичавлюємо F5 і Ctrl + S. Нам залишилося тільки підставити скоригований файл замість шуканого – вам потрібно переконатися, що ваш файл має ім’я замінного (Resource Hacker зробить це за замовчуванням, одночасно підставивши в файл-оригінал слово original – не переплутайте). Колишній файл не видаляйте! Якщо хочете, просто перейменуйте його по-швидкому, але він може ще стати в нагоді. коли ви будете відкочувати зроблене тому.

На етапі видалення старого winlogon-а можуть виникнути проблеми. Вони пов’язані з правами доступу. При спробі видалити файл ви побачите ось таке вікно:

Для отримання повного контролю над файлом натисніть правою кнопкою миші, викликавши властивості – вкладка Безпека. Знайдіть кнопку додатково:

у нас немає повного доступу до файлу … виправимо!

Нове вікно відкрило список тих, хто що може. Ми, як адміністратори, однак, повного доступу до файлу не маємо. Воно заброньовано за TrustedInstaller. Перейдемо у вкладку власник і виберемо нашу обліковий запис з маленького списку:

тиснемо застосувати і ОК. Попутно погоджуємося зі змінами. а тепер можна додавати і права до файлу.

Знову повертаємося в властивості нашого файлу і тиснемо змінити:

Знову шукаємо себе в списку і дозволяємо Повний доступ. Тепер файли можна міняти місцями. Як бачите, з правами мороки більше, ніж з самим фокусом.

Можна спробувати прямо без перезавантаження. натисніть:

Пуск – Завершення роботи – Змінити користувача

Вуаля. Успіхів.

Ссылка на основную публикацию