Як запланувати ретвіти на Twitter за допомогою розширення Bufferapp

Як запланувати ретвіти на Twitter за допомогою розширення Bufferapp

Існує багато веб додатків, які дозволяють планувати майбутні твіти, але жодне з них не дає можливості планувати ретвіти. І ось перша можливість з’явилася за допомогою розширення Bufferapp. З’явилися нові розширення Bufferapp для Google Chrome і Firefox, які дозволять планувати ретвіти. Тепер користувачі, застосовуючи це розширення для браузера, можуть планувати ретвіти безпосередньо зі сторінки Twitter. 

Для цього вам слід увійти на сторінку Twitter і натиснути на кнопку Buffer з твіти. І ваш ретвіт буде внесений до списку на панелі Buffer. В кінці даного поста ви знайдете посилання для завантаження цього безкоштовного додатку, доступного для Google Chrome і Firefox.

 

планування ретвітів

Для завершення цього простого процесу вам знадобиться буквально хвилина. Спочатку завантажте це розширення в ваш браузер. По завершенню установки вас попросять зв’язати свій аккаунт в Твіттері з додатком Buffer. Ви можете пов’язати з цим додатком кілька акаунтів, крім того, ви можете пов’язати з Buffer акаунти в Facebook і LinkedIn. Після завершення установчого процесу перейдіть на домашню сторінку Твіттера і введіть свої логін і пароль. Після цього ви зможете побачити нову кнопку “Buffer” на своїй домашній сторінці. Дивіться скріншот нижче:

 

Кнопка “Buffer”

Тепер новий спливає екран буде відображатися на вашій домашній сторінці. З його допомогою ви зможете планувати ретвіти з вашого твіттер аккаунта. Ваші ретвіти будуть автоматично додаватися в призначену для користувача чергу відповідно до часу, попередньо призначеним на панелі Buffer. Дивіться скріншот нижче:

 

планування ретвітів

При бажанні ви легко можете змінити стиль ретвітів в цьому ж вікні. Для цього пройдіть курсором над повідомленням і натисніть кнопку “Change to Quote”.

 

Зміна стилю ретвітів

Після всіх описаних кроків ваші ретвіти будуть заплановані на майбутній час. При необхідності внесення змін до графіку ретвітів, увійдіть в панель управління додатки Buffer. Звідси ви можете видаляти, змінювати стиль або пересувати ретвіти в черзі.

Ссылка на основную публикацию