Як запустити 2 скайпу одночасно: інструкція користувача

Програма Skype користується величезною популярністю серед користувачів всього світу, і пояснити це досить просто. Вона дуже зрозуміла, функціональна і послідовна в застосуванні, тому її використання зазвичай не викликає питань навіть у самих недосвідчених користувачів. Однак іноді нам необхідно зрозуміти, як запустити два скайпу одночасно.
Така ситуація можлива тоді, коли одним комп’ютером користується декілька чоловік, і обом потрібно бути на зв’язку. Або ж у однієї людини кілька акаунтів, і в них також потрібно зайти в один і той же час. Отже, пропоную до розгляду тему, присвячену тому, як запустити 2 скайпу одночасно.

Як додати в Skype другого користувача

Зробити 2 скайпу на одному комп’ютері досить просто, проте, без певних навичок тут не обійтися. Точніше, для цього необхідно виконати деякі дії, про які найчастіше, без особливої ​​потреби, ніхто не замислюється або навіть не загадується.

Вам необхідно буде виконати наступні команди. Локальний диск С – Program Files – Skype – Phone. В останній папці знайдіть файл Skype.exe, клікніть по ньому правою мишачої клавішею і у випадаючому меню знайдете рядок «Відправити», потім – «Робочий стіл (створити ярлик)». Після створення ярлика, ви можете назвати його на свій розсуд, щоб в подальшому не плутатися в декількох акаунтах. Обидва ці ярлика ви можете додати в програму впорядкування ярликів.

Далі натискаємо правою мишачої клавішею вже по ярлику, а в випадаючому контекстному меню вибираємо папку «Властивості». Перед вами з’явиться віконце, яке називається «Властивості: Skype», виберіть вкладку «Ярлик», що необхідно для того, щоб внести корективи в параметри.

Знайдіть рядок «Об’єкт», в яку буде введений наступну адресу: «З: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe». Цей запис потрібно дещо видозмінити, вірніше, додати ще одне слово: secondary. У підсумку, рядок адреси матиме такий вигляд: С: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe / secondary. Зверніть увагу на те, що перед доданим словом потрібен пробіл, в той час, як між іншими словами його немає. Коли ви все це зробите, тисніть «ОК».

В підсумку

І що ж виходить в результаті? Тепер, після того, як ви зайшли в свій основний аккаунт, тисніть по ярлику другого, щойно створеного. Далі вводите необхідний для додаткового профілю логін і пароль, і спокійно працюйте одночасно з двома обліковими записами Скайп на одному комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию